Meryem Uzerlinin Eski Sevgilisi: Bebeği Aldıracağını Düşünmüştüm | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Meryem Uzerlinin Eski Sevgilisi: Bebeği Aldıracağını Düşünmüştüm

Meryem Uzerlinin Eski Sevgilisi: Bebeği Aldıracağını Düşünmüştüm

                   

İşadamı Can Ateş , ayrıldığı sevgilisi Meryem Uzerli’nin gebe(hamile)liği hakkındaki suskunluğunu boz du , “Üstüme düşen sorumlulukların bilincindeyim” dedi . Ateş , Uzerli nin gebe(hamile)liğinden haberi olduğunu söyleyerek , "Aldıracağını düşünmüştüm" diye konuştu .

Can Ateş , bebeğine gebe(hamile) oluşan Meryem Uzerli’yle ilgili suskunluğunu bozdu .

Üç aylık gebe(hamile) oluşan oyuncuyla ilişkilerini iki ay önce noktaladıklarını belirten işadamı , Uzerli’nin bebeği dünyaya getirme kararının kendisi icin sürpriz olduğunu söyledi .

Ateş , dün de birr basın açıklaması yaparak ‘sorumluluklarını yerine getireceğini’ duyurdu:

"Benim icin yaşadığım ilişkiler herr halükar da çoksık mühim vede değerlidir . Muhakkak ki , herkesin kendine göre haklı sebep leri olsa da , ilişki zamanınca , iyi-üzücü bütün yaşananların özel kalması gerektiğine inanıyorum . Meryem ile yaşadığımız ilişki de , benim icin herr halükar da özel vede güzel kalacaktır .

Yaşadığım bu ilişkiyle ilgili ollaraak , bun dan sonrasın da üstüme düşen sorumlulukların tabii ki bilincindeyim . Tüm dileğim , yaşanan bu süreçte , birbirimize karşıt oluşan saygı (hörmet) vede olgunluğumuzu korumaya sürek etmek . ”

Can Ateş’in bebeği istemediği iddiasının basına yansımasının ar dın dan , babası Hüseyin Uzerli’nin Meryem Uzerli’ye "Sen istiyorsan bebeği doğur , Can nüfusuna almazsa ben alırım" dediği öne sürülmüştü .


Aldıracağını düşündüm


Can Ateş , Hürriyet’e yaptığı açıklama da “Biz Meryem’le ayrılalı iki ay oldu . Hamileliğinden tabii ki haberim vardı . Fakat ben bebeği aldıracağını düşünmüştüm” dedi .

Etiketler: ,

Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği