Seksin Gücü | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Seksin Gücü

Seksin Gücü

                   

Seksin Gücü

Çiftlerin İhtiyaç Duydukları Seksin Gücü İçin Çeşitli Besin Takviyeleri Bulunmakla Beraber Doğa Bunun İçin Bulunmaz Birr Fırsattır .

_ Sağlıklı (sıhhatli) çiftler gündelik yaşamların da rutin olarak uyguladıkları birçok aktivite içersin de cinsel(cinsi) ilişki  de gerçekleştirirler .

_ Bu insanların doğası gereği uyguladıkları birr işlev olmakla birlikte bazan aksaklıklar oluşabilmektedir .

_ Bilhassa bayanlar da sıklıkla cinsel(cinsi) isteksizlik şeklin de görülen bozukluklar kişiler de çok çeşitli (muhtelif) sorunların öncüsü olabilmektedir .

_ Genel olarak bakıldığın da cinsel(cinsi) isteksizlik fiziksel (fiziki) etmenler ve de  (sinirsel)psikolojik faktörlere bağlı olarak görülebilmektedir .

_ Bayanlar da seksin gücünü etkileyen bu etmenler orta dan kaldırılmadığı sürece sağlıklı (sıhhatli) ve de  etkili (eylemsel) birr cinsel(cinsi) yaşam (hayat) sağlanmış olamaz .

_ Çiftlerin ihtiyaç duydukları seksin gücü icin çeşitli (muhtelif) besin takviyeleri bulunmakla birlikte doğa bunun icin bulunmaz birr fırsattır .

_ Bulunan afrodizyak etkili (eylemsel) birr çok bitki seksin gücüne katkı da bulunmaktadır .

_ Bu bitkiler arasın da saw palmetto ,  ginseng ,  gingko biloba ,  azgın teke otu ,  tarçın ,  sarı kantaron ,  yulaf ,  ahudu du ve de  al biber başta gelmektedir .

_ Bu natural seksin gücü bitkilerden baska klinik ortamlar da hazırlanmış çeşitli (muhtelif) ürünler  de seksüel yaşamı desteklemek adına etkili (eylemsel) sayılabilir .

_ Bilhassa bayanlar da azdırıcı damla ve de  jel şeklin de bulunan seksin gücü ürünler şehvet ve de  arzu dolu birr cinsel(cinsi) yaşamı desteklemektedir .

_ Bunun yanın da hap şeklin de bulunabilen seksin gücü ürünler  de alternatif olarak göze çarpmaktadır .

_ Bütün bu ürünlerin yanın da insanlar da natural etkileşim araçların dan olan koklama duyusu  da seksin gücü olarak uygulanmakta olan baska birr araçtır .

_ Bu hizmet doğrultusun da üretilmiş çeşitli (muhtelif) parfümler ile bayanlar da cinsel(cinsi) iştah ve de  seks gücü artırımı sağlamak olabilir olabilmektedir .

_ Ayrıca bu takviye ürünleri haricin de unutulmaması gereken duygu ve de  düşüncelerin  de seksin gücü anlamın da oldukça etkili (eylemsel) olduklarıdır .

_ Zira bayan beynin de kurduğu fanteziler ile ihtiras (tutku) dolu birr seksüel ilişki yaşayabilir .

Seksin üç durumu vardır :


*Pozitif: Düzenli seks yapmak önemlidir .
*Negatif: Çok fazlası sizi tüketir ve de  yıpratır .
*Dengeli: Azaltırsanız  ,  sizin kontrolünüzdedir .

Seks potansiyelimizi kontrol edemediğimiz takdir de ,  bize çok zararı dokunur .

Hormonlarımız harekete geçtiği vakit artık ,  hür olamayız .  Bu yüzden ,  ilkk yapmamız gereken ,  aklımızın hareketlerimizi kontrol etmesini sağlamaktır .

 

SEKSİN GÜCÜ SİZE ENERJİ VERİR

Zorlukların üstesinden gelme gücü içimizdedir .

Bu gücü meydana çıkarmak icin uygun (müsait) dürtüyü yaratmamız gerekir .  Kendimizi motive etmemizin yolların dan biri  de fiziksel (fiziki) çekimdir .

Bu gerçektir ki ,  insan vücu du seks yaparken kimıasal birr  enerji üretir .   Seks dürtünüzü çalıştırın .  Tabii buradaki kilit unsur (öge)  ,  seksi doğru zaman da ve de   doğru sebeplerle yapmaktır .

 

EVLİLİKTE SEKS

Evlenmeden önce ,  evliliğin ne olduğunu öğrenmelisiniz .

İki tarafın yaptığı birr antlaşma mıdır ?  Birr aşk macerası ?  Veya seksin meşru olması mı ,  yoksa birr birliktelik midir ?

Dikkat edin !   Evlilik icin kullanacağınız tanım  ,  nasıl _  ne şekil de birr eş seçeceğinizi belirler .

Tora’ da seks ilişkilerini anlatmak icin  türkçe de ‘’ bilmek ‘’ anlamına gelen  “yadah” kelimesi kullanılır .  .  (Bereşit 4) .  – “Adem Havva’yı bil di  ve de  Havva gebe (hamile) kalıp birr çocuk sahibi oldu . ” Bu bize ,  seksin sadece (yanlızca) fiziksel (fiziki) olmadığını ,  iki insanın birbirini tanımasın dan oluşan duygusal birr bileşim olduğunu vurgular .

Yahudilik evliliği  ,  “insanın başka yarısını bulması ” olarak tanımlamıştır .

Evlilikte iki insan birbirine bağlanarak birr bütün olurlar ve de  birbirlerini tamamlarlar .

Seks icin duyulan arzu  ,  aslın da insanın  “başka yarısı” ile birliktelik arzusudur .  Seksüel ilişki ile bu “tek”liği ,  “bütünlüğü” anlatım ederiz .

Evlilik bunları öğrendiğimiz birr forumdur .  Birr bey ve de  bayan   evlilik bağı kurdukların da  çok derin ruhani birr bağ oluştururlar .  Birbirlerine karşıt ömür boyutu özveri de bulunurlar .  Seks karı kocayı birbirine bağlar çünki bu  ,  kendimizin ötesin de baska şeylere odaklanmamızı  da öğretir .

Evliliğin dışın da gelişen  seks ,  hayal kırıklığına sebep olur çünki bu şekil de ‘’tek’’liğe

( bütünlüğe) ulaşılamaz  .

Bu tabii ,  kısa vadeli birr seks icin söz konusudur .


Fakat uzun vade de bile (dahi) : evlilik bağı olmadığın da herr halükar da  ilişkiyi bitirme olasılığımız vardır .

Sonuç olarak  ,  bağlılığın derecesi sınırlıdır .   Nihayetin de   ,  hayal kırıklığı devreye girer ve de  ilişki kendinsel tüketir .

Bu anlayışla ,  evlenin .

Karı_ koca birbirini bütünler ve de  sonsuza kadarr birbirlerinin birer parçası olurlar .

Birine  bağlı olduğunuz vakit ,  ona kendinizden birr parça veriyorsunuzdur .

Ve kendinizden  vermiş olduğunuz parçanın ,  hayat boyutu birlikte olmak isteyeceğiniz insana gitmiş olduğun dan emin olmak istersiniz .

 

SEKSE BAKIŞ AÇISI


Talmud buna “yücelerin yücesi”  yaani en mübarek dinsel metin der  .

Neden ?  Çünki seks ,  sonsuz birlik icin  ,  Allah’la birleşmek icin duyduğumuz derin arzunun ifadesidir .

“Ben sevdiğime aitim ,  ve de  sevdiğim bana ait . ” (şir a şirim6:3)

Yahudiliğe göre seks ,  sergilediğimiz en mübarek eylemlerden biridir .  Aslın da  İbranice’ de ,  evlilik töreni icin uygulanmakta olan  ( kiduşin)  kelimesi kadoş  ,  yaani ‘’kutsal’’ kelimesinden gelmektedir .  

Seks ,  özdeş zaman da evliliğin korunması icin elzemdir .  Çünki ruhani ( manevi (içsel) ) birr nedenden dolayı yapılan fiziksel (fiziki) zevke varmaktan daha fazla güzel birr şey yoktur .   Bu yüzdendir ki  ,  Ravlar  ,  cuma geceleri  yaani haftanın en mübarek günü olan Şabat’ da seks yapılmasını önerirler .

Ruhani bilincinizi sekse katın .  Bu  ,  sekse daha fazla çok manası ve de  keyif katar .


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği