Bitkisel Sağlık Ürünleri
Sağlık Haberleri

Tetra otunun faydaları nelerdir?

Kimilerinin duman ağacı ollaraak da tanıdığı tetra ağacının iri vede kırmızı yaprakları sağlığımız icin önemli avantaj lar yaratmaktadır . Tetra ağacının yapraklarının beden sağlığımız icin sağladığı bu avantaj ları meraklıları icin paylaşıyoruz . Ancak , tetra yaprağı katiyetle çay ollaraak içilmemelidir . Çünki bu biçim de ciddi zehirlenmelere yol açar .

Tetra yaprağı cilde sürülerek yaralara kompres yapılırsa , cilt üzerinde meydana gelen bu yaralar kısa zamanda geçer . Aleni yaralara da damar büzücü tesiri ile avantaj sağlar . Mikrop kırıcı vede Enfeksiyon giderici niteliği ile de malum tetra yaprağı tozu tozunu 1 ,5 litre suda 10 dakika kaynatmalı vede cilt üzerinde kullanmalısınız .

Tetra otunun özdeş zamanda akıntı vede kanamaları durdurma tesiri de mevuttur . ishal(diyare) (diyare) , kanlı basur , Ülser(mide yarası) , sedef gibi Rahatsızlık lara bitkisel(doğal) Netice aranıyor ise tetra yaprağı oldukça avantaj lı olacaktır . Özdeş zamanda bu bitkinin irinli Sivilce(akne) (akne) leri vede diş etinde husule gelen cerahat vede Enfeksiyon ları giderici tesiri de bulunmaktadır .

Tetra yaprağının avantaj ları


Sağlık Haberleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp