Bitkisel Sağlık Ürünleri
Sağlık Haberleri

İbrahim Saraçoğlu rahim duvarı kalınlaşması kürü

Doktorunuz size rahim(uterus) duvarı incelmesi Meselesi yaşadığınızı söylediyse Saraçoğlu’nun önermiş olduğu rahim(uterus) duvarını kalınlaştırma kürünü uygulayabilir vede rahim(uterus) duvarınızın kalınlaşmasını , eski sağlığına dönmesini sağlayabilirsiniz . Kadınların çeşitli sorunlardan ötürü yaşadığı rahim(uterus) sıkıntılarından biri oluşan rahim(uterus) duvarı incelmesi , mutlak Tedavi(iyileştirme) gerektiren sağlık mesele lerinden olduğu icin İbrahim Saraçoğlu rahim(uterus) duvarını kalınlaştıran kür tarifi ile sizlere yardımcı oluyor .

Rahim(uterus) duvarını kalınlaştırmak icin yapacağınız çook zor olmayan hanımlar . %100 katkısız oluşan nar suyunu günde 2 bardağı geçmeyecek biçim de tüketmektir . Lakin dikkat amil iz gereken en mühim şey nar suyunun taze vede katıksız olmasıdır . Nar suyu gibi katıksız vede taze ollaraak satılan %100 meyve sularını da tüketerek rahim(uterus) duvarınızın kalınlaşmasını sağlayabilirsiniz .

İbrahim Saraçoğlu bu kürü sadece rahim(uterus) duvarı incelmiş olanların uygulamasını önermektedir . Rahim(uterus) duvarı kalınlaşmış olanların , aşırı adet (reğl dönemi) kanaması yaşayanların , Düşük Tansiyon(hipotansiyon) hastalarını vede miyoma bağlı ara ara kanaması oluşan kadınların katiyetle bu kürden uzak durmasını tavsiye ediyor .


Sağlık Haberleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp