Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Eski Kitap Satanlar

Eski Kitap Satanlar


Eski Kitap Satanlar .Amazon .com , British Library nin 150 milyon kalemlik envanterini kılavuz ollaraak kullanarak sanal 1 ender eski kitap bölümü oluşturarak , kendisine ciddi 1 pazar yarattı .Detaylı veri yi yazımızda bulabilirsiniz .
Eski Kitap Satanlar
Amazon .com aracılığıyla yüzlerce yıl önce yayımlanmış kitapların varlığından haberdar oluþan kitap kurtları vede araştırmacılar , bu kitapları elinde bulunduranlarla temasa geçip , alışveriş yapmaya başladı . Bu yeni sanal sektör kısa sürede tüm dünyayı kapsadı vede başka internet siteleri de benzer uygulamalartı hayata geçirdiler . 1753 yılında kurulan The British Library ye her yıl en az üç milyon kitap dahil ediliyor . Kütüphane , MS 1000 yılından günümüze kadar belli başlı tüm dillerde yayın barındırıyor . Bu nednle Amazon .com British Library ile lisans anlaşması yaptığı için avantajlı halde . Bu anlaşmanın Amazon . com a yılda en az on milyon sterlin kazandırdığı tahmin ediliyor .


Etiketler:
  eski kitap satanlar ,sesli kitap oku ,yeni kitap isimleri ,kpds kitap tavsiye ,twilight kitap serisi ,dini kitap satış ,ilginç kitap isimleri ,kitap fiyat listesi ,kitap satıcıları ,kpss ingilizce kitap ,fisher price kitap ,kpss kitap satış ,kitap sipariş siteleri ,internetten kitap indirme ,sosyal medya kitap ,kitap isimleri listesi ,dijital fotoğrafçılık kitap ,borsa e kitap ,kitap çevirmeni aranıyor ,kutsal kitap incil ,
Kitap

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp