Bitkisel Sağlık Ürünleri
Hediyelik ve İlginç Ürünler

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğu(şark) (garp) m Günü Mesajları


Sevgiliye Doğu(şark) (garp) m Günü Mesajları bu sözler çook güzel oluşan sözlerdir . Sevdiklerinize söyleyebileceğiniz çook güzel mesajlardır . Bu mesajlar hususi ollaraak amade lanmakta oluşan mesajlardır . İstediğiniz vakit bu mesajlardan sevdiklerinize yazabilirsiniz .


Yıldızlar kadar parlayan , ay gibi ışıldayan sevgilim . Ömrümü güneş gibi aydınlattın . İyi ki varsın . Mesut yıllar .

Bugün doğdun sen , hiiç 1 şeyden habersizce açtın gözlerini dünyaya , ne yaşayacaklarını biliyordun ne de yaşatacaklarını . Annenin babanın en sevdiği en değerli varlığıydın , onların vazgeçilmezi , onların parçası . Şimdi ise benim hayatımdasın , düşüncelerim , kalbim , her şeyimsin . Bugünün senin icin manası ne ise benim içinde özdeşi çünki sen yıllar önce bugün gözlerini hayata açtın , bende seninle gözlerimi açtım bu dünyaya . Sen bu renksiz dünyama renk katan , sen karanlık dünyama ışık tutan , sen benim yaşama sebebim , iyi ki doğdun , iyi ki hayatımdasın , iyi ki sevmişim seni 1 tanem , seni çook seviyorum . Doğu(şark) (garp) m Günün Kutlu olsun .

Sevgilim ! Biliyorum bugün bana çook sinir oldun seni unuttum gözardı ettim sandın amma benim öyle 1 öngörüm hayatta olamaz . Çünki sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın . Herkes birbirinin ilk önce Doğu(şark) (garp) m gününü kutlamak ister çünki onlar alalade insanlardır vede alalade işler yaparlar . Sen benim icin alalade biri değilsin . İlk olanlar her vakit gelir geçer amma son oluşan kişi her vakit kalıcı , hayatını geçireceğin insandır . Sen benim hayatıma giren son insansın ben de senin hayatına giren son insan olmak istiyorum sevgilim . Bu yüzden en son Doğu(şark) (garp) m gününü ben kutlamak istedim . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun aşkım seni her vakit seveceğim .

Dalgalar vuruyor sahile , yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun .

İyi ki doğdun , iyi ki benimsin , benimlesin . Seni Çook Seviyorum

Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun bana bütün bu güzellikleri yaşatan varlık .

Dileğim bugün dilediğin bütün dileklerin asli olması . Belki neşriyat da değilim amma bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum . Nice yaşlara…

Hmm bu mesajı sebep çekiyorum , unuttum , inan hiiç hatırlamıyorum . Dur bakayım . Dur dur buldum : ) Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun sevgilim !

Sesim güzel olmadığı icin sana 1 Doğu(şark) (garp) m günü şarkısı söyleyemiyorum . Bu yüzdendir ki böyle kısa 1 mesaj çekiyorum . Mesut yıllar !

Sana en güzel hediyeyi almak icin bayağı uğraştım amma baktım ki senin adından daha güzel 1 şey bulamadım , o yüzden adını armağan etmek istiyorum sana… Hem senin o naif yüreğine , bu paha biçilmez adının da layık olamayacağını biliyorum , dedim ya daha iyisini bulamadım , 1 sen varsın 1 de adın… İyi ki doğdun sevgilim .

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum fakat aklıma mesut 1 yaş vede sevgi dolu nice yıllar dilemekten farkli 1 şey gelmiyor . Seni seviyorum .

Bugün belki de çook kişiden Doğu(şark) (garp) m günü mesajı alacaksın , fakat şu an okuduğun en çeşitli sı çünki tümüyle sevgiyle yazılmış 1 mesaj . İyi ki varsın…

Doğduğun gün bulutları yırtarak , 1 güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata . Hep sevgiyle yaşa ! Nice yaşlara .

Doğu(şark) (garp) m gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık , melekleri kıskandıracak kadar mesut luk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim

Biraz şans , biraz sevgi vede sabır , birer parça zaman , başarı vede memnuniyeti de eklersek gereç lere , hepsini karıştırıp senin icin uzun vede dileklerinin gerçekleştiği 1 “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara !

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır . Sen benim hayat ışığımsın . Varlığımın tek sebebi . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun .

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor , sensizlik ölüm kadar acı , sen nefes kadar önemli , canım kadar değerlisin , iyi ki doğdun 1 tanem .

Bugün Doğu(şark) (garp) m günün olduğu icin başkaca vede hususi olduğunu mu sanıyorsun sen ? Oysa sen benim icin sadece bugün değil her gün başkaca vede hususi sin . İyi ki varsın .

Nice yaşlarını 1 arada geçirmemiz dileğiyle . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun sevgilim .

Sen benim mesut luğum , hayatımın en güzel varlığısın . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun .

Etiketler:
  Sevgiliye Doğu(şark) (garp) m günü mesajları ,  güzel Doğu(şark) (garp) m günü sözleri , en güzel Doğu(şark) (garp) m günü sözleri , sevgilinin Doğu(şark) (garp) m günü , anneler günü sözleri , dünya kadınlar günü , sevgililer günü sözleri , güzel Doğu(şark) (garp) m günü mesajları , Doğu(şark) (garp) m günü kartları , Doğu(şark) (garp) m , günü şiir , Doğu(şark) (garp) m günü şiiri , en güzel Doğu(şark) (garp) m günü mesajı , güzel Doğu(şark) (garp) m günü mesajı , anneler günü ile alakalı şiirler , Doğu(şark) (garp) m günü ile alakalı şiirler , en güzel Doğu(şark) (garp) m günü msjları , komik Doğu(şark) (garp) m günü , Doğu(şark) (garp) m günü komik , Doğu(şark) (garp) m günü pastası tarifleri , Doğu(şark) (garp) m günü pastaları tarifleri , Doğu(şark) (garp) m günü mesajları sevgiliye , sevgililer günü mesaj , sevgililer günü mesajı , anneler günü mesajları , Doğu(şark) (garp) m günü şarkıları indir , anneler günü hediye , anneler günü hediyeler , tuğba özerk Doğu(şark) (garp) m günü , Doğu(şark) (garp) m günü şarkısı indir , Doğu(şark) (garp) m günü sözleri sevgiliye

Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp