Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları


Sevgiliye Doğum Günü Mesajları bu sözler çok güzel oluþan sözlerdir . Sevdiklerinize söyleyebileceğiniz çok güzel mesajlardır . Bu mesajlar özel ollaraak hazırlanmakta oluþan mesajlardır . İstediğiniz vakit bu mesajlardan sevdiklerinize yazabilirsiniz .


Yıldızlar kadar parlayan , ay gibi ışıldayan sevgilim . Ömrümü güneş gibi aydınlattın . İyi ki varsın . Mesut yıllar .

Bugün doğdun sen , hiç 1 şeyden habersizce açtın gözlerini dünyaya , ne yaşayacaklarını biliyordun ne de yaşatacaklarını . Annenin babanın en sevdiği en değerli varlığıydın , onların vazgeçilmezi , onların parçası . Şimdi ise benim hayatımdasın , düşüncelerim , kalbim , her şeyimsin . Bugünün senin için anlamı ne ise benim içinde aynısı çünkü sen yıllar önce bugün gözlerini hayata açtın , bende seninle gözlerimi açtım bu dünyaya . Sen bu renksiz dünyama renk katan , sen karanlık dünyama ışık tutan , sen benim yaşama sebebim , iyi ki doğdun , iyi ki hayatımdasın , iyi ki sevmişim seni 1 tanem , seni çok seviyorum . Doğum Günün Kutlu olsun .

Sevgilim ! Biliyorum bugün bana çok sinir oldun seni unuttum gözardı ettim sandın amma benim öyle 1 düşüncem hayatta olamaz . Çünkü sen benim dünyadaki en değerli varlığımsın . Herkes birbirinin ilk önce doğum gününü kutlamak ister çünkü onlar sıradan insanlardır vede sıradan işler yaparlar . Sen benim için sıradan biri değilsin . İlk olanlar her vakit gelir geçer amma son oluþan kişi her vakit kalıcı , hayatını geçireceğin insandır . Sen benim hayatıma giren son insansın ben de senin hayatına giren son insan olmak istiyorum sevgilim . Bu yüzden en son doğum gününü ben kutlamak istedim . Doğum günün kutlu olsun aşkım seni her vakit seveceğim .

Dalgalar vuruyor sahile , yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde . Doğum günün kutlu olsun .

İyi ki doğdun , iyi ki benimsin , benimlesin . Seni Çok Seviyorum

Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık .

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması . Belki yanında değilim amma bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum . Nice yaşlara…

Hmm bu mesajı sebep çekiyorum , unuttum , inan hiç hatırlamıyorum . Dur bakayım . Dur dur buldum : ) Doğum günün kutlu olsun sevgilim !

Sesim güzel olmadığı için sana 1 doğum günü şarkısı söyleyemiyorum . Bu yüzdendir ki böyle kısa 1 mesaj çekiyorum . Mesut yıllar !

Sana en güzel hediyeyi almak için bayağı uğraştım amma baktım ki senin adından daha güzel 1 şey bulamadım , o yüzden adını armaðan etmek istiyorum sana… Hem senin o naif yüreğine , bu paha biçilmez adının da layık olamayacağını biliyorum , dedim ya daha iyisini bulamadım , 1 sen varsın 1 de adın… İyi ki doğdun sevgilim .

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum fakat aklıma mesut 1 yaş vede sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka 1 şey gelmiyor . Seni seviyorum .

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın , fakat şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış 1 mesaj . İyi ki varsın…

Doğduğun gün bulutları yırtarak , 1 güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata . Hep sevgiyle yaşa ! Nice yaşlara .

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık , melekleri kıskandıracak kadar mesut luk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim

Biraz şans , biraz sevgi vede sabır , birer parça zaman , başarı vede memnuniyeti de eklersek gereç lere , hepsini karıştırıp senin için uzun vede dileklerinin gerçekleştiği 1 “hayat pastası” yapabiliriz sanırım… Nice yaşlara !

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır . Sen benim hayat ışığımsın . Varlığımın tek sebebi . Doğum günün kutlu olsun .

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor , sensizlik ölüm kadar acı , sen nefes kadar önemli , canım kadar değerlisin , iyi ki doğdun 1 tanem .

Bugün doğum günün olduğu için farklı vede özel olduğunu mu sanıyorsun sen ? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı vede özelsin . İyi ki varsın .

Nice yaşlarını 1 arada geçirmemiz dileğiyle . Doğum günün kutlu olsun sevgilim .

Sen benim mesut luğum , hayatımın en güzel varlığısın . Doğum günün kutlu olsun .

Etiketler:
  Sevgiliye doğum günü mesajları ,  güzel doğum günü sözleri , en güzel doğum günü sözleri , sevgilinin doğum günü , anneler günü sözleri , dünya kadınlar günü , sevgililer günü sözleri , güzel doğum günü mesajları , doğum günü kartları , doğum , günü şiir , doğum günü şiiri , en güzel doğum günü mesajı , güzel doğum günü mesajı , anneler günü ile alakalı şiirler , doğum günü ile alakalı şiirler , en güzel doğum günü msjları , komik doğum günü , doğum günü komik , doğum günü pastası tarifleri , doğum günü pastaları tarifleri , doğum günü mesajları sevgiliye , sevgililer günü mesaj , sevgililer günü mesajı , anneler günü mesajları , doğum günü şarkıları indir , anneler günü hediye , anneler günü hediyeler , tuğba özerk doğum günü , doğum günü şarkısı indir , doğum günü sözleri sevgiliye

Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp