Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Doğum Günü Kutlama Sözleri

Doğum Günü Kutlama Sözleri


Doğum Günü Kutlama Sözleri  , Sevdiklerinize Özel Çeşitlerini Sitemizde Bulabilirsiniz .Bugün 1 çok kişiden doğum günü sözleri duyacaksın , amma şu an okuduğun en farklısı .Doğum Günü Sözlerini Görmek İçin Lütfen makalemizi inceleyiniz .Doğum Günü Kutlama Sözleri :


♥ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor , sensizlik ölüm kadar acı ,sen nefes kadar önemli , canım kadar değerlisin , iyiki doğdun birtanem .

  ♥ Bir yıl daha bitti , amma sakın üzülme vakit çabuk geçiyor diye . . . Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor . Bu yılın netiticesinde geriye baktığında umarım "harika 1 yıldı" dersin . . Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması . Geleceğini oluşturacak her yeni gün , 1 önceki günden daha güzel , isteklerine uygun vede seni mesut edecek şekilde olsun ! Belki yanında değilim amma bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum . Nice yaşlara . . .

  ♥ Bugün belki de çok kişiden doğumgünü mesajı alacaksın , fakat şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden vede dostluktan oluşmuş 1 mesaj . Sesim güzel olmadığından sana 1 doğumgünü şarkısı söyleyemiyorum . Bu yüzdendir ki böyle kısa 1 mesaj çekiyorum . Hep olduğun gibi sevgi dolu vede neşeli kal . Nice mesut yaşlara . . .

  ♥ Dikkat ! Bu mesaj sevgi , neşe vede iyi dilekler içermektedir . Bir dakika için yaşamın vede seni düşünen birinin olduğunun sevincini pay t vede mesut ol ! Şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl vede ümidini koskoca 1 yıl boyunca hiç yitirme ! Aşkta , parada , sağlıkta her vakit kazanmanı dilerim . Sensiz bir hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum . İyi ki dogdun . Nice mulu yaslara . . .

  ♥ Arkadaşlar yıldızlar gibidir , onları her vakit göremezsin amma senin için her vakit varolduklarını vede seni düşündüklerini bilirsin . Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım . . . Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı pay diyorum . Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim . İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun ! Hep 1 arada nice senelere . . . Doğumgünün kutlu olsun !

  ♥ Bir yıl daha bitti , amma sakın üzülme vakit çabuk geçiyor diye . . . Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor . Bu yılın netiticesinde geriye baktığında umarım "harika 1 yıldı" dersin . . Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle . . Nice yıllara . . .

  ♥ Biraz şans , biraz sevgi vede sabır , birer parça zaman , başarı vede memnuniyeti de eklersek malzemelere , hepsini karıştırıp senin için uzun vede dileklerinin gerçekleştiği 1 "hayat pastası" yapabiliriz sanırım . . . Nice yaşlara !

  ♥ Dilerim yeni yaşında mesut lukların en güzelini yaşar , başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın vede dilerim yüzün hep güler , neşeni hiç yitirmezsin . Sevgi dolu kalman vede mesut olman dileğiyle . . . Doğumgünün kutlu olsun !

  ♥ Sakın üzülme hayatın hızına , en güzel yıllar çabuk geçenlerdir . . . Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel , isteklerine uygun vede seni mesut edecek şekilde olmasını dilerim . Yüzünde her vakit 1 gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor . Daha nice mesut yıllara . . .


Etiketler:
doğum günü kutlama sözleri , doğum günü tebrik mesajları , kadınlar günü şiir , kadınlar günü şiirleri , en güzel anneler günü sözleri , ingilizce doğum günü sözleri , babalar günü özel , anneye doğum günü mesajları , anneler günü şiirleri kısa , anneler günü ile alakalı yazı , ingilizce doğum günü mesajları , doğum günü mesajları ingilizce , anneler günü resimleri , anneler günü yazıları , sevgililer günü şiirler , dünya kadınlar günü sözleri , özel doğum günü sözleri , sevgiliye doğum günü şiirleri , doğum günü şiirleri sevgiliye , ingilizce doğum günü mesajı , beta sevgililer günü , anneye doğum günü mesajı , sevgililer günü filmi , sevgililer günü şarkıları , sevgililer günü şiirleri , sevgililer günü şiir , sevgililer günü Armaðanı erkek , doğum günü menüsü ,
Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp