Bitkisel Sağlık Ürünleri
Hediyelik ve İlginç Ürünler

Doğum Günü Komik

Doğu(şark) (garp) m Günü Komik


Doğu(şark) (garp) m Günü Komik   bu mesajlar ile sevdiğiniz kişilere şaka yapabilirsiniz . Bu şakalar çook güzel oluşan şakalrdır . İstediğiniz vakit bu komik Doğu(şark) (garp) m günü mesajlarını sevdiklerinize söyleyebilirsiniz .


Canım arkadaşım Doğu(şark) (garp) m günü kutlu olsun , yalnız unutma her Doğu(şark) (garp) m günün de ölüme yaklaşıyorsun unutma : )

Yeni yaşında başkalarının seni ezmesine izin verme , ehliyet al sen onları ez .

Doğu(şark) (garp) m günün de moralini bozup sana bunu söylemek istemezdim amma zorunlu um söylemeye . İyiki doğdun lan !

Mesut luğun Türk Enflasyonu kadar yüksek , üzüntün memur maaşı kadar düşük ,geleceğin Demirel’in keli kadar parlak olsun . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun .

Al 1 güvercin gönderiyorum sana kanatlarında mesut luk , yüreğinde sevgi , karbeyaz tüylerinde dostluk , k .çında b .k var . Mesut Yıllar…

Minareden Atlarım Yaş Gününü Kutlarım

en İÇTEN vede DIŞTAN dileklerimle Doğu(şark) (garp) m gününü kutlarım .

Hayyyy senii Doğu(şark) (garp) rtan ebeninnnnnnn yanaklarından öpiyim emii

Gündüzün yatta , gecen barda , altında porsche araba , kaldığin ev tripleks villa , gezdiğin yerde herkes sana Rahatsızkişi olsun . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun .

doğum günün kutlu olsun (bu mesajı sakla seneye bana 1 daha mesaj masrafı yaptırtma)

Güneş kadar sıcak , kartanesi kadar berrak , yağmur kadar saf vede temiz , imf’deki kadar bol paralı 1 ömür dileğiyle . Mesut yıllar .

Tekerleğin icadının 35 . yıl dönümü kutlu olsun .

Nice yıllara Doğu(şark) (garp) m günün az şekerli olsun .

Bugunu unuttum sandın dimi . Hiç unuturmuyum kankam benim . Ampulun icadının 25 . yıl dönümü kutlu olsun .


Etiketler:
  Doğu(şark) (garp) m günü komik ,  güzel Doğu(şark) (garp) m günü sözleri , en güzel Doğu(şark) (garp) m günü sözleri , sevgilinin Doğu(şark) (garp) m günü , anneler günü sözleri , dünya kadınlar günü , sevgililer günü sözleri , güzel Doğu(şark) (garp) m günü mesajları , Doğu(şark) (garp) m günü kartları , Doğu(şark) (garp) m , günü şiir , Doğu(şark) (garp) m günü şiiri , en güzel Doğu(şark) (garp) m günü mesajı , güzel Doğu(şark) (garp) m günü mesajı , anneler günü ile alakalı şiirler , Doğu(şark) (garp) m günü ile alakalı şiirler , en güzel Doğu(şark) (garp) m günü msjları , komik Doğu(şark) (garp) m günü ,  Doğu(şark) (garp) m günü pastası tarifleri , Doğu(şark) (garp) m günü pastaları tarifleri , Doğu(şark) (garp) m günü mesajları sevgiliye , sevgiliye Doğu(şark) (garp) m günü mesajları , sevgililer günü mesaj , sevgililer günü mesajı , anneler günü mesajları , Doğu(şark) (garp) m günü şarkıları indir , anneler günü hediye , anneler günü hediyeler , tuğba özerk Doğu(şark) (garp) m günü , Doğu(şark) (garp) m günü şarkısı indir , Doğu(şark) (garp) m günü sözleri sevgiliye
Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp