Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Doğum Günü Komik

Doğum Günü Komik


Doğum Günü Komik   bu mesajlar ile sevdiğiniz kişilere şaka yapabilirsiniz . Bu şakalar çok güzel oluþan şakalrdır . İstediğiniz vakit bu komik doğum günü mesajlarını sevdiklerinize söyleyebilirsiniz .


Canım arkadaşım doğum günü kutlu olsun , yalnız unutma her doğum günün de ölüme yaklaşıyorsun unutma : )

Yeni yaşında başkalarının seni ezmesine izin verme , ehliyet al sen onları ez .

Doğum günün de moralini bozup sana bunu söylemek istemezdim amma zorunlu um söylemeye . İyiki doğdun lan !

Mesut luğun Türk Enflasyonu kadar yüksek , üzüntün memur maaşı kadar düşük ,geleceğin Demirel’in keli kadar parlak olsun . Doğum günün kutlu olsun .

Al 1 güvercin gönderiyorum sana kanatlarında mesut luk , yüreğinde sevgi , karbeyaz tüylerinde dostluk , k .çında b .k var . Mesut Yıllar…

Minareden Atlarım Yaş Gününü Kutlarım

en İÇTEN vede DIŞTAN dileklerimle doğum gününü kutlarım .

Hayyyy senii doğurtan ebeninnnnnnn yanaklarından öpiyim emii

Gündüzün yatta , gecen barda , altında porsche araba , kaldığin ev tripleks villa , gezdiğin yerde herkes sana Rahatsızkiþi olsun . Doğum günün kutlu olsun .

doğum günün kutlu olsun (bu mesajı sakla seneye bana 1 daha mesaj masrafı yaptırtma)

Güneş kadar sıcak , kartanesi kadar berrak , yağmur kadar saf vede temiz , imf’deki kadar bol paralı 1 ömür dileğiyle . Mesut yıllar .

Tekerleğin icadının 35 . yıl dönümü kutlu olsun .

Nice yıllara doğum günün az şekerli olsun .

Bugunu unuttum sandın dimi . Hiç unuturmuyum kankam benim . Ampulun icadının 25 . yıl dönümü kutlu olsun .


Etiketler:
  Doğum günü komik ,  güzel doğum günü sözleri , en güzel doğum günü sözleri , sevgilinin doğum günü , anneler günü sözleri , dünya kadınlar günü , sevgililer günü sözleri , güzel doğum günü mesajları , doğum günü kartları , doğum , günü şiir , doğum günü şiiri , en güzel doğum günü mesajı , güzel doğum günü mesajı , anneler günü ile alakalı şiirler , doğum günü ile alakalı şiirler , en güzel doğum günü msjları , komik doğum günü ,  doğum günü pastası tarifleri , doğum günü pastaları tarifleri , doğum günü mesajları sevgiliye , sevgiliye doğum günü mesajları , sevgililer günü mesaj , sevgililer günü mesajı , anneler günü mesajları , doğum günü şarkıları indir , anneler günü hediye , anneler günü hediyeler , tuğba özerk doğum günü , doğum günü şarkısı indir , doğum günü sözleri sevgiliye
Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp