Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Doğum Günü Mektupları

Doğum Günü Mektupları


Doğum Günü Mektupları , yine ben geldim amma bu seferki amacım bundan yıllar yıllar önce bu gün 1 şebek doğmuş onun doğum günüsü ya hani kutluyum dedim barii . . Şimdii ömrüm , senin benimle geçen 2 . doğum günün vede sen benim 2 yıldır biricik nisamsın . . Sen dostluğa inanmamın sebebisin . Sen benim kardeşim dostum canım ciğerimsin . Bu gün senin doğum günün ! Aslında benimde doğum günüm sayılır değil mi ? Sen olmasaydın ben nasılda kurak kalırmışım be nisamm .Doğum gününde çok kişiden doğumgünü mesajı aldın , fakat şu an okuduğun içlerinde en farklısı çünkü tümüyle sevgiden vede dostluktan oluşmuş birşey bu . Bir dakika için yaşamın vede seni düşünen birinin olduğunun sevincini pay t vede mesut ol ! Şimdi bu mesut luğuna sımsıkı sarıl vede ümidini koskoca 1 yıl boyunca hiç yitirme ! Sensiz 1 hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum .

Doğum Günü Mektupları


Arkadaşlar yıldızlar gibidir , onları her vakit göremezsin amma senin için her vakit varolduklarını vede seni düşündüklerini bilirsin bunu unutma aramıza mesafeler , saatler yollar dahi girse , 1 gün beni göremesen de bil ki yanındayım . . . Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı pay diyorum .Dünyada eşsiz 1 güzellik varsa o da senin kalbindedir . Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin .Ve kardeşim iyiki varsın iyiki kardeşim iyiki harşeyimsin Ve iyiki doğdun seni çok seviyorum .


Etiketler: doğum günü mektupları , güzel doğum günü şiirleri ,en güzel doğum günü şiirleri , kardeşine doğum günü mesajları , doğum günü mektubu , doğum günü sözleri kardeşe , kardeşe doğum günü sözleri , doğum günü süsleri , kardeşe doğum günü mesajları ,  doğum günü mesajları kardeşe ,ilginç doğum günü , 1 yaş doğum günü , doğum günü videoları , doğum günü kutlaması , kardeşe doğum günü mesajı , doğum günü süslemeleri , babalar günü mesaj sevgililer günü katliamı izle , sevgiliye doğum günü hediyeleri , doğum günü hediyeleri sevgiliye , doğum günü pasta tarifi , kardeşine doğum günü mesajı doğum günü partileri , doğum günü hediyeleri erkek , erkek doğum günü hediyeleri , kısa doğum günü mesajı , doğum günü çocuğu , doğum günü pastası tarifi güzel doğum günü sözü , erkek doğum günü hediyesi

Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp