Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

En Güzel Doğum Günü Sözleri

En Güzel Doğum Günü Sözleri


En Güzel Doğum Günü Sözleri bu sözleri sevdiğiniz kişilere özel ollaraak hazırlanmakta oluþan sözlerdir . İstediğiniz doğum gününde sevdiğiniz kişilere bu sözü söyleyebilirsiniz .


Yaşa . . Sev . . Gül . . ! Bunlar eksik olmasın yaşamında . Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun . Nice mesut , neşeli vede yaşam dolu yaşlara . .

Bir yıl daha bitti , amma sakin üzülme vakit çabuk geçiyor diye . . Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor . Bu yılın netiticesinde geriye baktığında umarım harika 1 yıldı dersin . . Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle . . Nice yıllara…

Dilerim yeni yaşında mesut lukların en güzelini yasar , basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın vede dilerim yüzün hep güler , neşeni hiç yitirmezsin . Sevgi dolu kalman vede mesut olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun !

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor , sensizlik ölüm kadar acı , sen nefes kadar önemli , canım kadar değerlisin , iyi ki doğdun birtanem .

Bugün doğum günün olduğu için farklı vede özel olduğunu mu sanıyorsun sen ? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı vede özelsin . . Dostluğunun , arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çok zor . Kalbim hep seninle . İyi ki varsın . . Birlikte daha nice yaşlara…

Tonton 1 Nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun . Doğum günün kutlu olsun .

FLUUUPPP ! Bu 1 sms sürprizi . Sana şans getirmek için burada . Bu yüzden hemen gözlerini kapat vede 1 şey dile . Mesut yıllar sana , mesut yıllar sana .

Kısa 1 mesaj olmalı bu . Sana binlerce öpücük vede sevgi yolluyorum buradan . . Bil ki unutulmadın . . Doğum günün kutlu olsun !

Bugün 1 yaşını daha doldurmanın mesut luğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum . Doğum Günün Kutlu Olsun .

Yaşa . Sev . Gül ! Bunlar eksik olmasın yaşamında . Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun . Nice mesut , neşeli vede yaşam dolu yaşlara……

Doğduğun gün bulutları yırtarak , 1 güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata . Hep sevgiyle yaşa ! Nice yaşlara . .

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması . Belki yanında değilim amma bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum . Nice yaşlara . .

 
Dünyada essiz 1 güzellik varsa o da kalbindedir . Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin . İyi ki varsın vede iyi ki doğdun !

Geleceğini oluşturacak her yeni günün 1 önceki günden daha güzel , isteklerine uygun vede seni mesut edecek şekilde olmasını dilerim . Nice seneler . .

Hmmmm bu mesajı sebep çekiyorum , unuttum , inan hiç hatırlamıyorum . Dur bakayım . . dur dur buldum : ) Doğum günün kutlu olsun !

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum fakat aklıma mesut 1 yaş vede sevgi dolu nice yıllar dilemekten başka 1 şey gelmiyor . Seni seviyorum .

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık , melekleri kıskandıracak kadar mesut luk getirmesi dileğiyle nice yıllara . .

Arkadaşlar yıldızlar gibidir , onları her vakit göremezsin amma senin için her vakit mevcut olduklarını vede seni düşündüklerini bilirsin . Doğum günün kutlu olsun…

Güneş kadar sıcak… Kar adedi kadar berrak… Yağmur kadar saf vede Temiz 1 ömür dileğiyle . . Doğum Günün Kutlu Olsun…

Dalgalar vuruyor sahile ,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde . Doğum günün kutlu olsun . .


Etiketler:     En güzel doğum günü sözleri ,  güzel doğum günü sözleri ,   sevgilinin doğum günü , anneler günü sözleri , dünya kadınlar günü , sevgililer günü sözleri , güzel doğum günü mesajları , doğum günü kartları , doğum , günü şiir , doğum günü şiiri , en güzel doğum günü mesajı , güzel doğum günü mesajı , anneler günü ile alakalı şiirler , doğum günü ile alakalı şiirler , en güzel doğum günü msjları , komik doğum günü , doğum günü komik , doğum günü pastası tarifleri , doğum günü pastaları tarifleri , doğum günü mesajları sevgiliye , sevgiliye doğum günü mesajları , sevgililer günü mesaj , sevgililer günü mesajı , anneler günü mesajları , doğum günü şarkıları indir , anneler günü hediye , anneler günü hediyeler , tuğba özerk doğum günü , doğum günü şarkısı indir , doğum günü sözleri sevgiliye

Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp