Bitkisel Sağlık Ürünleri
Hediyelik ve İlginç Ürünler

En Güzel Doğum Günü Sözleri

En Güzel Doğu(şark) (garp) m Günü Sözleri


En Güzel Doğu(şark) (garp) m Günü Sözleri bu sözleri sevdiğiniz kişilere hususi ollaraak amade lanmakta oluşan sözlerdir . İstediğiniz Doğu(şark) (garp) m gününde sevdiğiniz kişilere bu sözü söyleyebilirsiniz .


Yaşa . . Sev . . Gül . . ! Bunlar eksik olmasın yaşamında . Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun . Nice mesut , neşeli vede yaşam dolu yaşlara . .

Bir yıl daha bitti , amma sakin üzülme vakit ivedi geçiyor diye . . Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor . Bu yılın netiticesinde geriye baktığında umarım harika 1 yıldı dersin . . Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle . . Nice yıllara…

Dilerim yeni yaşında mesut lukların en güzelini yasar , basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın vede dilerim yüzün hep güler , neşeni hiiç yitirmezsin . Sevgi dolu kalman vede mesut olman dileğiyle… Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun !

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor , sensizlik ölüm kadar acı , sen nefes kadar önemli , canım kadar değerlisin , iyi ki doğdun birtanem .

Bugün Doğu(şark) (garp) m günün olduğu icin başkaca vede hususi olduğunu mu sanıyorsun sen ? Oysa sen benim icin sadece bugün değil her gün başkaca vede hususi sin . . Dostluğunun , arkadaşlığının verdiği keyfi sana anlatmam çook zor . Kalbim hep seninle . İyi ki varsın . . Birlikte daha nice yaşlara…

Tonton 1 Nine meydana geldiğinde bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun .

FLUUUPPP ! Bu 1 sms sürprizi . Sana şans getirmek icin burada . Bu yüzden hemen gözlerini kapat vede 1 şey dile . Mesut yıllar sana , mesut yıllar sana .

Kısa 1 mesaj olmalı bu . Sana binlerce öpücük vede sevgi yolluyorum buradan . . Bil ki unutulmadın . . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun !

Bugün 1 yaşını daha doldurmanın mesut luğunu yasarken Önümüzdeki günlerin sana kalbindeki bütün dilekleri vermesini diliyorum . Doğu(şark) (garp) m Günün Kutlu Olsun .

Yaşa . Sev . Gül ! Bunlar eksik olmasın yaşamında . Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun . Nice mesut , neşeli vede yaşam dolu yaşlara……

Doğduğun gün bulutları yırtarak , 1 güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata . Hep sevgiyle yaşa ! Nice yaşlara . .

Dileğim bugün dilediğin bütün dileklerin asli olması . Belki neşriyat da değilim amma bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum . Nice yaşlara . .

 
Dünyada essiz 1 güzellik varsa o da kalbindedir . Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin . İyi ki varsın vede iyi ki doğdun !

Geleceğini oluşturacak her yeni günün 1 önceki günden daha güzel , isteklerine uygun vede seni mesut edecek biçim de olmasını dilerim . Nice seneler . .

Hmmmm bu mesajı sebep çekiyorum , unuttum , inan hiiç hatırlamıyorum . Dur bakayım . . dur dur buldum : ) Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun !

160 kısa karaktere neler sığdırabilirim diye düşünüyorum fakat aklıma mesut 1 yaş vede sevgi dolu nice yıllar dilemekten farkli 1 şey gelmiyor . Seni seviyorum .

Doğu(şark) (garp) m gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık , melekleri kıskandıracak kadar mesut luk getirmesi dileğiyle nice yıllara . .

Arkadaşlar yıldızlar gibidir , onları her vakit göremezsin amma senin icin her vakit mevcut olduklarını vede seni düşündüklerini bilirsin . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun…

Güneş kadar sıcak… Kar adedi kadar berrak… Yağmur kadar saf vede Temiz 1 ömür dileğiyle . . Doğu(şark) (garp) m Günün Kutlu Olsun…

Dalgalar vuruyor sahile ,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde . Doğu(şark) (garp) m günün kutlu olsun . .


Etiketler:     En güzel Doğu(şark) (garp) m günü sözleri ,  güzel Doğu(şark) (garp) m günü sözleri ,   sevgilinin Doğu(şark) (garp) m günü , anneler günü sözleri , dünya kadınlar günü , sevgililer günü sözleri , güzel Doğu(şark) (garp) m günü mesajları , Doğu(şark) (garp) m günü kartları , Doğu(şark) (garp) m , günü şiir , Doğu(şark) (garp) m günü şiiri , en güzel Doğu(şark) (garp) m günü mesajı , güzel Doğu(şark) (garp) m günü mesajı , anneler günü ile alakalı şiirler , Doğu(şark) (garp) m günü ile alakalı şiirler , en güzel Doğu(şark) (garp) m günü msjları , komik Doğu(şark) (garp) m günü , Doğu(şark) (garp) m günü komik , Doğu(şark) (garp) m günü pastası tarifleri , Doğu(şark) (garp) m günü pastaları tarifleri , Doğu(şark) (garp) m günü mesajları sevgiliye , sevgiliye Doğu(şark) (garp) m günü mesajları , sevgililer günü mesaj , sevgililer günü mesajı , anneler günü mesajları , Doğu(şark) (garp) m günü şarkıları indir , anneler günü hediye , anneler günü hediyeler , tuğba özerk Doğu(şark) (garp) m günü , Doğu(şark) (garp) m günü şarkısı indir , Doğu(şark) (garp) m günü sözleri sevgiliye

Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp