Bitkisel Sağlık Ürünleri
Hediyelik ve İlginç Ürünler

Doğum Günü Sözleri

Doğu(şark) (garp) m Günü Sözleri


Doğu(şark) (garp) m Günü Sözleri Sevdiklerinize Hususi Çeşitlerini Sitemizde Bulabilirsiniz .Bugün 1 çook kişiden Doğu(şark) (garp) m günü sözleri duyacaksın , amma şu an okuduğun en çeşitli sı . Doğu(şark) (garp) m Günü Sözlerini Görmek İçin Lütfen makalemizi inceleyiniz .

Doğu(şark) (garp) m Günü Sözleri:


♥ Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor , sensizlik ölüm kadar acı ,sen nefes kadar önemli , canım kadar değerlisin , iyiki doğdun birtanem .

  ♥ Bir yıl daha bitti , amma sakın üzülme vakit ivedi geçiyor diye . . . Unutma ki herkes özdeş şeyi yaşıyor . Bu yılın netiticesinde geriye baktığında umarım "harika 1 yıldı" dersin . . Dileğim bugün dilediğin bütün dileklerinin asli olması . Geleceğini oluşturacak her yeni gün , 1 önceki günden daha güzel , isteklerine uygun vede seni mesut edecek biçim de olsun ! Belki neşriyat da değilim amma bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum . Nice yaşlara . . .

  ♥ Bugün belki de çook kişiden Doğu(şark) (garp) mgünü mesajı alacaksın , fakat şu an okuduğun içlerinde en çeşitli sı çünki tümüyle sevgiden vede dostluktan oluşmuş 1 mesaj . Sesim güzel olmadığından sana 1 Doğu(şark) (garp) mgünü şarkısı söyleyemiyorum . Bu yüzdendir ki böyle kısa 1 mesaj çekiyorum . Hep olduğun gibi sevgi dolu vede neşeli kal . Nice mesut yaşlara . . .

  ♥ Dikkat ! Bu mesaj sevgi , neşe vede iyi dilekler içermektedir . Bir dakika icin yaşamın vede seni düşünen birinin olduğunun sevincini pay t vede mesut ol ! Şimdi bu mesut luğuna sımsıkı sarıl vede ümidini koskoca 1 yıl boyunca hiiç yitirme ! Aşkta , parada , sağlıkta her vakit kazanmanı dilerim . Sensiz 1 hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum . İyi ki dogdun . Nice mulu yaslara . . .

  ♥ Arkadaşlar yıldızlar gibidir , onları her vakit göremezsin amma senin icin her vakit varolduklarını vede seni düşündüklerini bilirsin . Bugün beni göremesen de bil ki neşriyat dayım . . . Senin gibi dosta sahip olduğum icin kendimi çook şanslı pay diyorum . Hayatın bütün kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim . İyi ki varsın vede iyi ki dostumsun ! Hep 1 arada nice senelere . . . Doğu(şark) (garp) mgünün kutlu olsun !

  ♥ Bir yıl daha bitti , amma sakın üzülme vakit ivedi geçiyor diye . . . Unutma ki herkes özdeş şeyi yaşıyor . Bu yılın netiticesinde geriye baktığında umarım "harika 1 yıldı" dersin . . Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle . . Nice yıllara . . .

  ♥ Biraz şans , biraz sevgi vede sabır , birer parça zaman , başarı vede memnuniyeti de eklersek gereç lere , hepsini karıştırıp senin icin uzun vede dileklerinin gerçekleştiği 1 "hayat pastası" yapabiliriz sanırım . . . Nice yaşlara !

  ♥ Dilerim yeni yaşında mesut lukların en güzelini yaşar , başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın vede dilerim yüzün hep güler , neşeni hiiç yitirmezsin . Sevgi dolu kalman vede mesut olman dileğiyle . . . Doğu(şark) (garp) mgünün kutlu olsun !

  ♥ Sakın üzülme hayatın hızına , en güzel yıllar ivedi geçenlerdir . . . Geleceğini oluşturacak her yeni günün 1 önceki günden daha güzel , isteklerine uygun vede seni mesut edecek biçim de olmasını dilerim . Yüzünde her vakit 1 gülümseme olsun çünki sana çook yakışıyor . Daha nice mesut yıllara . . .


Etiketler:
doğum günü sözleri , Doğu(şark) (garp) m günü mesajları , Doğu(şark) (garp) m günü mesajı , Doğu(şark) (garp) m günü mesaj , Doğu(şark) (garp) m günü msj , Doğu(şark) (garp) m günü mesajlar , Doğu(şark) (garp) m günü msjları , Doğu(şark) (garp) m günü kutlu olsun , Doğu(şark) (garp) m günü şiirleri , Doğu(şark) (garp) m günü sözü , Doğu(şark) (garp) m günü sözler , anneler günü şiirleri , anneler günü şiir , anneler günü şiiri , Doğu(şark) (garp) m günü şarkı , Doğu(şark) (garp) m günü şarkısı , Doğu(şark) (garp) m günü şarkı sözleri , Doğu(şark) (garp) m günü şarkıları sözleri , Doğu(şark) (garp) m günü pastası , Doğu(şark) (garp) m günü pasta , Doğu(şark) (garp) m günü pastaları , Doğu(şark) (garp) m günü hediyeleri , Doğu(şark) (garp) m günü hediyesi , armağan Doğu(şark) (garp) m günü , Doğu(şark) (garp) m günü hediye , en güzel Doğu(şark) (garp) m günü , sevgililer günü hediyeler , Doğu(şark) (garp) m günü hediyeler , Doğu(şark) (garp) m günü sevgiliye , sevgiliye Doğu(şark) (garp) m günü ,
Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp