Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Sevgiliye Sevgililer Günü Mektubu

Sevgiliye Sevgililer Günü Mektubu


Sevgiliye Sevgililer Günü Mektubu , hakkında teferruat lı veri yazımızda yer almaktadır . Makalemizi inceleyerek sevgiliye sevgililer günü mektubu hakkında veri sahibi meydana gelebilir siniz .Sevgiliye Sevgililer Günü Mektubu

Gözlerinin gözlerime deydiği o ilk anda çatırdattın yüreğimin aynasını . Yüreğimin sevmekle görevlendirilmiş en hassas noktasına dokundun seni gördüğüm gün . Ruhuma beni seveceksin diye emir veren kıdemli asker gibiydi güzel gözlerin . Kirpiklerinin her 1 teli , beni göz hapsine aldığında nöbet tuttular kaçmamam için . Oysa yeryüzünün en mesut esiriydi o an gözlerinin esiri oluþan gözlerim . İşte o günden beri sen vede ben yokuz , biz varız , deli dolu sevgimiz , unutulması güç anılarımız var . Şimdi senin sesinden onlarca dinlediğim şiirin dizeleri çınlıyor kulaklarımda . Sevgileri yarınlara bıraktınız ? Biz bırakmadık , bitmeyen işler yüzünden yanlış tanımadık birbirimizi . Doğan her yeni gün bizim için el değmemiş yepyeni 1 tuval oldu . Her defasında farklı 1 şekilde birbirine karıştırdık ruhumuzun renklerini . Bir fırça darbesi senden , sonraki benden . Bendeki kırmızı sende ki beyazla , ikimizin pembesiyle hatta bize iliþik olmayan siyahla harmanlandı çok zaman . Ne çıktıysa ortaya ikimizin eseriydi . Mesut luk , hüzün , tutku , özlem , sevgi , aşk tabloları çizdik beraber .
Düşünüyorum da ; ne çok şey yaşadık seninle vede ne çok güzel şeyi sığdırabilmeyi başardık geçen zamana . Şimdi sana iliþik ne varsa aşkı çağrıştırıyor bende . Senin kokun beraber sinde aşkı getiriyor uzaklardan . Her sözünde 1 aşk hikayesi saklı haberin yok . Gözlerin ! Gözlerin ölümsüz aşk şarkılarına ilham verecek güzellikte . Bundan olmalı ki; uzun vakit aralıklarında düşünüyorum seni . Bir şeylerin ertelenmiş halisin sen . Tüm sıkıntılarıma mola verdiren dakikalarda saklı senin hayalin . Ne vakit aklıma gelsen aydınlanıyor karanlıklarım . Umutsuzluklarımı , korkularımı , bedbahtlık larımı göz ardı edip , seni düşünüyorum büyük 1 haz duyarak . Henüz kendime dahi izah edemediğim 1 duygu bu . Adını koymayı başaramadığım , daha önce yaşanmamış türden duyguların başkahramanı oldun sen . O , zırhlara bürünmüş , kabuğunun çatlamasından korkan adamı yok etti geçen zaman . Zırhlarını eritti aşkın ateşi , şimdi kırılan kabuğun altında yatan seni yaşıyorum günbegün . Nasıl sıcaksın , nasıl sevgi dolu , ne kadar şefkatli vede ne çok sevilmeye değer . İşte bu yüzden beni sana getiren adımlar birbirleriyle yarışıyor çoğu zaman . Sırt çantama ikimize de yetecek kadar umut , mesut luk vede tebessümü sığdırarak geliyorum yanına . Ve sen yalnızlığımın üstünü örten sıcacık 1 sevgi oluveriyorsun içimde . Bana dost oluyorsun , bana yoldaş , bana sırdaş oluyorsun , bana yar , bana yar oluyorsun daha ilk günden beri .
Şimdi sen yanı başımda şarkılar söylüyorsun , gitarının telleri ağlıyor , vede ben yazıyorum . Sana vede seni yazıyorum bu gece , dinle sevgilim dinle ?
Bastırılmış duyguların , eğitilmemiş ruhların , sindirilmiş yüreklerin harcı değildir aşk .
Sınırları önceden belirlenmiş sevdalara örnek olalım diye zorladım sınırları . Tel örgüleri aştı , mayınlarla çarpıştı yüreğim seni sınırsız sevebilmek için . Sende kendimi buldum ben . Bendeki seni sevdim delice . Şimdi ikiniz 1 arada büyüyorsunuz , 1 sen birde sevda .
Bak; her şeyden geçtim , cevabını bilmediğim sualler a yanıt aramıyorum artık . Nereye varacağımızı bilmesem de huzurla aynı yolda yürüyorum seninle . Dünü boş verdim , yarınlar önemini çoktan yitirdi yanında olduğum bu günü yaşarken . Belki sonu olmayanım belki de sonsuza kadarımsın kim bilir ? ? Seni Seviyorum .


Etiketler:
sevgiliye sevgililer günü mektubu ,sevgililer günü çikolatası , sevgililer günü 2011 , sevgililer günü çikolataları , sevgililer günü notları , sevgililer günü önerileri , sevgililer günü paketi , sevgililer günü yemek tarifleri , sevgililer günü sepeti , 14 şubat sevgililer günü erkek hediyeleri , sevgililer günü tişörtleri , orjinal sevgililer günü hediyeleri , sevgililer günü orjinal hediyeler , sevgililer günü resmi , sevgililer günü için ilginç fikirler , sevgililer günü nevresim , 14 şubat sevgililer günü süprizleri , sevgiliye sevgililer günü mektubu , sevgililer günü paketleri , sevgililer günü iç çamaşırı , en iyi sevgililer günü hediyesi , sevgililer günü tatil , sevgililer günü organizasyonu , sevgililer günü armaðan önerileri , sevgililer günü kutlama mesajları , sevgililer günü nereye gidilir , sevgililer günü programları ankara , sevgililer günü yemek menüsü , ilginç sevgililer günü sürprizleri , ankarada sevgililer günü , atasay sevgililer günü kampanyası ,
Hediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp