Bitkisel Sağlık Ürünleri
Hediyelik ve İlginç Ürünler

Hediye Gömlek

Armağan Gömlek


Armağan Gömlek ,eğer erkek arkadaşınız ,sevgiliniz yada babanızın klasik 1 giyim tarzı varsa , ona alabileceğiniz en anlamlı vede hususi armağan katiyetle çook şık 1 gömlektir . Fakat bu gömlek başka gömlekler gibi alalade değil vede sevdikleriniz icin sadece kişiye hususi ollaraak üretilmiştir .

Armağan Gömlek


Kişiye Hususi Erkek Gömlek
Sebep Kişiye Hususi Gömlek ?
Eğer Sevgilinize veriyorsanız gömleğin yakasına onu ne kadar çook sevdiğinizi yazdırabilir . Babanıza yada iş arkadaşınıza armağan etmeyi düşünüyorsanız da “Dünyalar tatlısı biricik babama yada dostların en yakışıklısına” gibi istediğiniz cümleyi yazdırabilir .Gömleğin sağ manşetine vede cebine isimlerinin baş harflerini yazdırabilir vede ömür boyu saklayacakları sadece ona hususi 1 armağan vermiş olursunuz .


Etiketler: hediye gömlek , armağan fotoğraf albümü , 7 yaş hediye , sevgiliye armağan tavsiye leri , armağan kalem seti , erkeğe armağan fikirleri , karakalem hediye , sevgiliye ucuz hediye , , armağan ara , sünnet çocuğuna hediye , armağan kalemler , bayanlara armağan seçenekleri , ediye tavsiyeleri , sevgiliye armağan notları , armağan kol düğmesi , lcd tv hediye , kelebek hediye , bebek armağan setleri , sevgiliye armağan notu , yılbaşı armağan seçenekleriHediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp