Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Hediye Gömlek

Armaðan Gömlek


Armaðan Gömlek ,eğer erkek arkadaşınız ,sevgiliniz yada babanızın klasik 1 giyim tarzı varsa , ona alabileceğiniz en anlamlı vede özel armaðan katiyetle çok şık 1 gömlektir . Fakat bu gömlek diğer gömlekler gibi sıradan değil vede sevdikleriniz için sadece kişiye özel ollaraak üretilmiştir .

Armaðan Gömlek


Kişiye Özel Erkek Gömlek
Sebep Kişiye Özel Gömlek ?
Eğer Sevgilinize veriyorsanız gömleğin yakasına onu ne kadar çok sevdiğinizi yazdırabilir . Babanıza yada iş arkadaşınıza armaðan etmeyi düşünüyorsanız da “Dünyalar tatlısı biricik babama yada dostların en yakışıklısına” gibi istediğiniz cümleyi yazdırabilir .Gömleğin sağ manşetine vede cebine isimlerinin baş harflerini yazdırabilir vede ömür boyu saklayacakları sadece ona özel 1 armaðan vermiş olursunuz .


Etiketler: hediye gömlek , armaðan fotoğraf albümü , 7 yaş hediye , sevgiliye armaðan önerileri , armaðan kalem seti , erkeğe armaðan fikirleri , karakalem hediye , sevgiliye ucuz hediye , , armaðan ara , sünnet çocuğuna hediye , armaðan kalemler , bayanlara armaðan seçenekleri , ediye tavsiyeleri , sevgiliye armaðan notları , armaðan kol düğmesi , lcd tv hediye , kelebek hediye , bebek armaðan setleri , sevgiliye armaðan notu , yılbaşı armaðan seçenekleriHediyelik ve İlginç Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp