Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Yeşil Kehribar

Yeşil Kehribar


Yeşil Kehribar ülkemizde fosilleşmiş oluþan ağaç reçinelerinden yapılan güzel 1 teshbih türüdür göz alıcı renkleri vardır .


Yeşil Kehribar Tesbih , gösterişli rengiyle , az bulunuşuyla , renginin oluşumunun ilginçliği sebebi yle de büyüleyici 1 süs taşı olmuştur .Ülkemizde Üretilmektedir . Renkleri ile çeşitli motifler yapılabilir .

Yeşil Kehribar ,Çok Eski Vakitler dan Bu Yana Kehribarın Büyük Talep Görmesi , Satışının Çok İyi Olması Taklitlerini Elde Etme Çalışmalarını Çok Teşvik etmiştir .

Taklit Üretimler Sıkça Artmış Ve İnsanların Yarısı Taklite Yönelmiştir . Taklit Kehribarlardan Tesbih , açıcı lık , Kolyeler , Bilezikler Yapılmaktadır . Görünüş Bakımından Dikkat Çekildiği İçin Kullanımı Artımıştır .

Yirminci Yüzyılın Başında Bakalit vede Plastik Bulununca , Bu Maddelerden Üretilen Kehribar Renkli , Kolye vede Tesbihler Dünyanın Her Yanına Yayıldı . Özellikle Kuzey(þimal) vede Doğu Afrika , Orta Doğu vede Hindistan da kehribar renkli kolye vede tesbihler çok satıldı . Satılan Kehribar Kolye vede Tesbihler Çok Beğenilmiştir
Etiketler; kehribar tesbih resimleri ,damla kehribar fiyatları ,sıkma kehribar nedir ,kehribar tesbih çeşitleri ,fosilli kehribar tesbih ,amber yağı ,satılık kehribar tesbih ,sarı kehribar tesbih ,yeşil kehribar tesbih ,damla kehribar nedir ,kehribar tesbihin özellikleri ,kesme kehribar tesbih ,kehribar tesbih ankara ,kehribar taşı tesbih ,hakiki kehribar tesbih ,amber taşı özellikleri ,zar kehribar tesbih ,orjinal kehribar tesbih ,kehribar kolye fiyatları ,gerçek kehribar tesbih


Şifalı Taşlar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp