Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Zara Parfüm Fiyatları

Zara Parfüm Fiyatları


Zara Parfüm Fiyatları ,kabul etmeliyiz ki her çıkardığı parfüm ile ortalığın epey tozunu atıyor Paco Rabanne markası . İlk parfümü Calandre’yi 1969 yılında çıkarmasına rağmen , geçen yıllar içinde önemli başarılara imza atmış gibi görünüyor .Daha teferruat lı veri için aşağıdaki makaleyi okuyunuz .

Zara Parfüm Fiyatları

İlk erkek parfümünü 1973 yılında piyasaya çıkaran marka , Paco Rabanne Pour Homme’u klasik erkek parfümleri sınıfına sokmayı başarmış gibi .Sonrasında 1993 yılındaki XS Pour Homme ile 1 kez daha ismini duyurmayı başardı . 1999 yılında çıkardığı Ultraviolet ile kendisini parfüm dünyasına unutturmayacağının alarm ini vermişti . Fakat asıl bomba 2008 yılında külçe altını şişe tasarımı ile 1 Million olmuştu . Markanın sanırım hala en popüler vede en rağbet gören parfümü dersek sanırım yanılmış olmayız .Mükemmel 1 kokuya sahiptir .Çok pahalı 1 ürün degildir .


Etiketler: zara parfüm fiyatları ,lomani parfüm ,parfüm atomizeri ,chanel şans parfüm ,insense parfüm ,burberry parfüm çeşitleri ,angel parfüm erkek ,quizas parfümdp parfüm isimleri ,d&p parfüm isimleri ,rush 2 parfüm ,zara erkek parfüm ,zara parfüm erkek ,angel men parfüm ,matmazel parfüm ,orjinal tester parfüm ,1 milyon parfüm ,verita parfüm ,patrick dempsey parfüm ,black rose parfüm ,armani white parfüm ,polo black parfüm ,dkny men parfüm ,erkek parfüm setleri ,she parfüm fiyatı ,marka parfüm fiyatları ,isamiyaki parfüm ,zingaro parfüm ,she parfüm fiyatlarıEsans ve Parfümler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp