Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

David Walker Parfüm

David Walker Parfüm


David Walker Parfüm ,2004 yılında 15 yıllık tecrübe ile Aggül Kozmetik bünyesinde kurulmuş olup ,kurulduğu günden beri sürekli kendisini geliştirmiş vede kısa sürede sektörde en ön sıralarda yerini almıştır .David Walker Parfüm Hakkında Daha Detaylı Veri Yazıda Yer Almaktadır .

Kalite ,fiyat vede mağaza sayısı ile tanınırlık seviyesine ulaşmış , tüketicinin beğenisini vede sadakatini kazanarak kalitesiyle sektörün önde gelen üretici firmalarına örnek olmuştur .

Üretimlerini Türkiye de gerçekleştiren firmamız esans , şişe , kapak , valf gereç lerini dünyanın önde gelen üreticilerinden alarak dünya kalitesinde ürünler oluşturmuştur .

Firmamız her geçen gün Kurumsal Kimliğini geliştirmekte vede genişletmektedir . Türkiyenin en başarılı , en kaliteli parfüm mağazalar zincirini oluşturmak hedefine istikrarlı adımlarla ilerlemekte vede iddialı büyüme stratejisi doğrultusunda kendi satış noktalarını oluşturmaya Daimi etmektedir .

Firmamız dünyanın önde gelen hemen hemen tüm parfüm markalarını , yaklaşık 300 koku referansını aşan ürün çeşidiyle , Türkiye`nin 1 çok iline dağılmış oluþan satış noktalarında müşterilerine ulaştırmaktadır .

Tüketicisine en kaliteli ürünü sunmak ana hedefi oluþan David Walker ® , ArGe vede Kalite Kontrol yolu ile üretiminin her aşamasında uygulanan titiz kalite kontrolleri ile tüketiciye ulaşan ürünün kalitesinden her vakit emin olmaktadır .Dolayısıyla da en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır .

Parfüm konusunda branşlaşan firmamız ,Sağlık Bakanlığı üretim vede satış ile alakalı bütün izin belgelerine sahiptir .Sağlık Bakanlığı nın zorunlu kılmış olduğu üretim standartları vede kontrol i altında kendi üretim merkezinde Avrupa Birliði kalite normlarına uygun hammaddeler kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir .

15 yıllı aşkın tecrübe vede birikim ile kurulan şirketimiz , değerli müşterilerine FRA Internatıonal Fragrance Association ‘ vede IFRA ‘ Research Institute for Fragrance Materials standartlarına uygun hammaddeleri seçerek yurd genelinde 60 mağaza ile hizmet vermektedir .
Türkiye`nin 5 coğrafi bölgesine yayılmış oluþan bu satış noktalarının koordinasyonu vede idaresi için dalında mütehassız yönetim kadrosu ile ANKARA ‘da bulunan müstakil binasında hizmet vermektedir .


Etiketler:   david walker parfüm , eternity parfüm , juicy couture parfüm , van cleef parfüm , ck parfüm bayan , zen parfüm , ambre parfüm , black orchid parfüm , carolina herrera parfüm , wish parfüm , parfüm nasıl yapılır , intense parfüm , ultraviolet parfüm , 30 ml parfüm , clean parfüm , caroline herrera parfüm
Esans ve Parfümler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp