Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Elektrikli Sobalar

Elektrikli Sobalar


Elektrikli sobalar özel ollaraak hazırlanmakta oluþan sobalardır . bu sobalar elektrik ile çalışmaktadır .  İstediğiniz vakit bu sobaları evinize kurup önünde ısınabilirsiniz . Elektrikli sobaların kurulumu çok kolaydır . Bu yüzden bu kurulumu zor olmayan oluþan sobaları evinize alabilirsiniz .


Elektrikli sobaların her türlü markası bulunmaktadır . Bu markaları kullanarak istediğiniz vakit bu markalardan alabilirsiniz . Aşağıda Ufo elektrikli sobanın özellikleri bulunmaktadır .

Ürün Özellikleri

Marka: Ufo
Model: L-23 Line 2300W

2300W
9X19X86 boyut
Yaklaşık 23m² kapalı alan ısıtma , 16m² açık alan ısıtma
Termostad sayesinde ayarlanabilir ısı derecesi
Duvara ,tavana yada taşınabilir ayağa montaj
27 saniye gibi çok kısa 1 sürede ısıyı iletir
Isıyı diğer sistemlere göre % 82 daha verimli iletir .
Havadaki partikülleri yakmaz ,koku yapmaz
Oksijeni tüketmediği için baş ağrısı yapmaz .
Rutubeti önler ,hijyenik 1 ortam sağlar
Öncelikle ısınması istenilen insanları vede objeleri ısıtır
Odun ,kömür ,petrol ,tüpgaz ,doğalgaz v .s . gibi yakıtlarla çalışan ısınma sistemlerindeki gibi yanma vede zehirlenme riski yoktur .
İnfrared dalgaları sayesinde mikroorganizmaların vede bakterilerin çoğalmasını önleyerek hijyeniklik sağlar
Ev yada işyeri odaları gibi bölgesel alan ısıtmalarında , Isı kaybı çok oluþan yerlerde , Belirli 1 bölümün ısıtılması gereken yerlerde , Belirli 1 süre ısıtılması gereken alanlar , Havalandırması oluþan yerlerde , Kapısı sık açılıp kapanan yerlerde , Açık vede yarı-açık alanlarda kullanılabilir


Etiketler:  
  Elektrikli sobalar ,  en ucuz ısıtıcılar , radyant ısıtıcılar , radyan ısıtma , veito ısıtıcı , kumtel infrared , demirdöküm ısıtıcı ,  mınk battaniye , fakir ısıtıcı , days in colors battaniye , koltuk ısıtıcı , ayak sobası , giyilebilir battaniye , konvektör ısıtıcı , kumtel ısıtıcı fiyatları , ucuz battaniye , vecta ısıtıcı , kumtel infrared ısıtıcı , seramik ısıtıcı , ısıtıcı sobalar , elektrikli ısıtıcılar fiyatları , fanlı soba , ayak ısıtıcı fiyatları , elektrikli battaniye fiyatları , elektrikli battaniye fiyat , elektrikli soba fiyatları , ayaklı ısıtıcılar , en ekonomik ısıtıcı , ekonomik ısıtıcı , elektrikli battaniye zararlarıMedikal Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp