Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Demirdöküm Isıtıcı

Demirdöküm Isıtıcı


Demirdöküm ısıtıcılar çok güzel 1 şekilde ısıtan ısıtıcılardır . Bu ısıtıcılar özel ollaraak kullanılmakta oluþan ısıtıcılardır . istediğiniz vakit bu ısıtıcıları kullanabilirsiniz . Bu ısıtıcıların kurulumu kolaydır çok hızlı vede tasarufludur .  Bunun için pek aþırı elektrik harcamaz .


Her ısıtıcıda 1 özellik bulunmaktadır .  Bu ısıtıcınında birçok özelliği bulunmaktadır . İstediğiniz zamn bu ısıtıcıyı alıp kullanabilirsiniz . Bu ısıtıcının bazı özellikleri aşağıda verilmiştir . Okuyarak özelliklerini görebilirsiniz .

2000 W
Modern estetik tasarım
Ergonomik taşıma özelliği
2 kademeli ısıtma kontrolü
Sadece fan konumu
Ayarlanabilir termostat
Güvenli vede ekonomik kullanım
Kısa süreli kullanımlarda - diğer elektirikli ısıtıcılara oranla daha tasarrufludur .
Ortamdaki oksijeni tüketmedigi için baş ağrısı yapmaz .
Sağlıklıdır . Havayı kurutmaz - havada uçuşan toz taneciklerini yakmadıgı için koku vede solum yollarında tahribat yapmaz .
Banyo - büro - yemekhane gibi belirli vakitler da ısıtılması gereken yerler için idealdir .
Açık alanda- rüzgarlı havalarda bile ısıtır .
Isıyı yönlendirebilir vede kontrol edebilirsiniz .
Odun - kömür - gaz benzeri ısınma sistemlerindeki gibi 1 tehlikesi yada zehirlenme riski yoktur .
Kurulum vede işletme maliyetleri çok ekonomiktir .


Etiketler:     Demirdöküm ısıtıcı ,  en ucuz ısıtıcılar , radyant ısıtıcılar , radyan ısıtma , veito ısıtıcı , kumtel infrared , elektrikli sobalar , mınk battaniye , fakir ısıtıcı , days in colors battaniye , koltuk ısıtıcı , ayak sobası , giyilebilir battaniye , konvektör ısıtıcı , kumtel ısıtıcı fiyatları , ucuz battaniye , vecta ısıtıcı , kumtel infrared ısıtıcı , seramik ısıtıcı , ısıtıcı sobalar , elektrikli ısıtıcılar fiyatları , fanlı soba , ayak ısıtıcı fiyatları , elektrikli battaniye fiyatları , elektrikli battaniye fiyat , elektrikli soba fiyatları , ayaklı ısıtıcılar , en ekonomik ısıtıcı , ekonomik ısıtıcı , elektrikli battaniye zararları

Medikal Ürünler

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp