Bitkisel Sağlık Ürünleri
Rüya Tabirleri

Alfabetik Kategoriler

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek Ne Mana a Gelir: Tabanca ile vurulmak , karşı cinsten 1 kişiye kuvvetli 1 biçim de aşık olduğuna yorumlanır .

Rüyada 1 kimseyi yaralamak yada 1 kimse tarafindan yaralanmak , yaralanan icin keder vede sikinti çekmeye , yaralayan icin ise , büyük 1 günah isleyecek 1 durumla karsilasmaya işaret eder .

Rüyada yarali 1 kimseyi görmek yada yaralanmak , evinizde de , isyerinizde de tedirgin vede ruhen sizi üzen olaylarla karsilasmakta oldugunuzdan çook hassas 1 halde bulundugunuzu , bu buhrandan kurtulmak icin çareler düsündügünüzü vede netiticesinde her 2 cephede de basarili zekanizla isi tatliya baglayarak huzura kavustugunuzu gösterir .

Bir baska rivayete görede: Bir kimse düş da bedenini yaralanmis görse , çalismasi ile eline geçecek mala isarettir . Eger sag elinin yaralandigini görse , erkeklerden kendisine yakin olanlardan , sol eli yarali ise kadin akrabalan tarafindan faydalanma edecegi mala isarettir .ETİKETLER: Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek , düş da silahla vurulmak , düş da silahla boynundan vurulduğunu görmek , düş da silahla vurulmak amma ölmemek , düş da silahla vurulan birini görmek , Rüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp