Bitkisel Sağlık Ürünleri

Alfabetik Kategoriler

                   

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek Ne Mana a Gelir: Tabanca ile vurulmak , karşı cinsten 1 kiþiye kuvvetli 1 şekilde aşık olduğuna yorumlanır .

Rüyada 1 kimseyi yaralamak yada 1 kimse tarafindan yaralanmak , yaralanan için keder vede sikinti çekmeye , yaralayan için ise , büyük 1 günah isleyecek 1 durumla karsilasmaya iþaret eder .

Rüyada yarali 1 kimseyi görmek yada yaralanmak , evinizde de , isyerinizde de tedirgin vede ruhen sizi üzen olaylarla karsilasmakta oldugunuzdan çok hassas 1 halde bulundugunuzu , bu buhrandan kurtulmak için çareler düsündügünüzü vede netiticesinde her 2 cephede de basarili zekanizla isi tatliya baglayarak huzura kavustugunuzu gösterir .

Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada bedenini yaralanmis görse , çalismasi ile eline geçecek mala isarettir . Eger sag elinin yaralandigini görse , erkeklerden kendisine yakin olanlardan , sol eli yarali ise kadin akrabalan tarafindan faydalanma edecegi mala isarettir .ETİKETLER: Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek , rüyada silahla vurulmak , rüyada silahla boynundan vurulduğunu görmek , rüyada silahla vurulmak amma ölmemek , rüyada silahla vurulan birini görmek , Rüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp