Bitkisel Sağlık Ürünleri
Rüya Tabirleri

Alfabetik Kategoriler

Rüyada Sevdiğinin Elini Tuttuğunu Görmek

Rüyada Sevdiğinin Elini Tutmak Ne Mana a Gelir: Rüyada biriyle elele tutuştuğunu gören kimse , sevdiği 1 kişi ile biraraya gelerek güçleneceği vede güzel vakitler yaşayacağı manasında dır .

Bir elinin öteki elinden daha al oldugunu görmek bela vede felaketten kurtulmaya , düş sinda elinin kesildigini amma hiiç 1 aci duymadigini görmek birisine asik olacagina işaret eder .

Ellerinin titredigini görmek 4 sekilde yorumlanir: Kazan-mamak , güç noksanligi , hastalik vede uzun hayat . Elleriyle biri-nin boynuna sarildigini görmek tövbe ettigine vede tövbesinin Cenabi Hakk (C .C .) Hazretleri tarafindan kabul edildigine işaret eder .

Ellerini kil yada sabun ile yikadigini görmek , bekledigi seylere kavusacagina , birinin kendi elinden tuttugunu görmek , yardim görecegine , kendisinin baska birisinin elinden tuttugunu görmek , ona yardim edecegine isarettir .

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen el , kisinin ihsan , kuvvet , itimad vede istinad ettigi seyidir . Sag el düş sahibinin kuvveti , geçimi , kazanci , mali vede kendisine isnad edilen , malum 1 seyidir .ETİKETLER: Rüyada Sevdiğinin Elini Tuttuğunu Görmek , düş da sevdiğinin elini tutmak , düş da sevdiğinin elini öpmek , düş da sevdiğinin elini , düş da sevdiğinin elini görmek , Rüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp