Bitkisel Sağlık Ürünleri

Alfabetik Kategoriler

                   

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada Kuru İncir GörmekRüyada Kuru İncir Görmek: Kuru incir , varlıklı liğin artacağına işaret eder .

Rüyada incir kısmet demektir . Fakat incirler kurtluysa bu kısmet , dedikoduya vede kıskançlığa sebep olacaktır .Mevsiminde incir yemek , güzel 1 rüyadır . mesut luk , evlenmek ollaraak yorumlanır . Kuru incir , varlıklı liğin artacağına işaret eder .Rüyada kendisini incir yerken görmek , başınızdan aşk geçeceğine yorumlanır .

Rüyada incir yemek , iyi haberler alacağınızın , varlıklı liğin vede Sağlık lı 1 yaşamın işaretidir .
Kısmettir . Eğer incir güzel ise servet büyüktür . Kurtlu vede bozuk incir ise dedikodur . İncir ağacı , önemli , varlıklı kimselerle dostluktur .

Rüyada incir daima kısmettir . Üstü yeşil yada siyahımsı olgun incir yiyen kimse umduğundan çok daha büyük kısmet alır . Fakat incirler kurtluysa bu kısmet , dedikoduya vede kıskançlığa sebep olacaktır .

İncir ağacı , önemli , varlıklı kimselerle dostluktur .Rüyada incir görmek hayir ile yorum olunur . Eger sari ise hastalik isaretidir . Siyah ise pismanliktir . Yesil ise hayir-dir . Mevsiminde incir yedigini görmek rüya sahibi için hayra ala-mettir .


Kirmani'ye göre ;

Rüyada incir görmek , üç sekilde yorum olu-nur: Eger sari ise hastalik vede marazdir; kara ise gam vede nedamet-tir; yesil ise borçtur .
Bir rivayete göre , mevsiminde tatli incir yedigini görmek , rüya sahibi için muzir degildir .


Ebu Said El-Vaiz'e göre ;

Rüyada incir yemek , neslin çokluguna , 1 rivayete göre de rizka iþaret eder . Incirden az 1 sey ye-mek , hilesiz vede kedersiz rizktir . Rüya yorumcu lerinin çogu , incir rüyasinin iyi oldugunda ittifak etmislerdir . Bazi yorumcu ler ise iyi olmadigini , çünkü incirin hüzne delalet eyledigini söylemislerdir . Bir kimsenin rüyasinda incir alarak yemesi , maldan para kazanacagina isarettir .


Bir baska rivayete görede:

Rüyada incir , mala , inciri alan kimse için ucuzluga vede çok nimete isaret eder . incir agaci , islam düsmanlarinin iltica ettigi varlıklı çok menfaatli 1 kimseye isaret eder . incir yedigini gören kimsenin nesli çok olur . Bazi yorumcu ler incir , sahibinin , zsiz vede mesakkatsiz erisecegi ucuzluk vede bolluga isaret eder . incirden cüz'i 1 sey yemek zor olmayan elde edilen rizikhr . Rüyada yenen yada alinan her incir için rüyayi görenin eline altin vede gümüs geçer .

Bazilari da , incir , altindir dediler . incir agacinin meyvesi vede yapraginin , üzüntü vede pismanlik oldugunu söyleyenler de vardir . Bundan dolayi 1 kimse incir yedigini yada eline geçtigini görse , o kimseye gelmis yada Önümüzdeki günlerde 1 husustan dolayi 1 üzüntü vede keder isabet eder . Bazi yorumcu ler ise , inciri salih kimseler , hayirli insanlar zor olmayan elde edilen rizik , tam nese vede bol nimetle yorum etmislerdir . Mevsiminde kara incir , hayirdir . Al incir siyahtan daha da hayirlidir .

Mevsimsiz görülen incir , rüya sahibinin kiskançligina isaret eder . Bazen de incir , yemine , incir kara ise rüya sahibi yemininde yalanci olur . Bazen de incir , ugursuzluk , sikinti vede üzüntüye , yüksek 1 yerden alçak 1 yere düsmeye isaret eder . Bazen de incir yemek , pismanliga isaret eder .


Etiketler:
Rüyada Kuru İncir Görmek , islami rüyalar , rüya yorum leri , rüyada incir görmek manası , rüyada incir görmek ne anlama gelir , rüyada incir görmek toplamak , rüyada incir görmek islamiRüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp