Bitkisel Sağlık Ürünleri
Rüya Tabirleri

Alfabetik Kategoriler

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada Kuru İncir GörmekRüyada Kuru İncir Görmek: Kuru incir , varlıklı liğin artacağına işaret eder .

Rüyada incir kısmet demektir . Fakat incirler kurtluysa bu kısmet , dedikoduya vede kıskançlığa sebep olacaktır .Mevsiminde incir yemek , güzel 1 düş dır . mesut luk , evlenmek ollaraak yorumlanır . Kuru incir , varlıklı liğin artacağına işaret eder .Rüyada kendisini incir yerken görmek , başınızdan aşk geçeceğine yorumlanır .

Rüyada incir yemek , iyi haberler alacağınızın , varlıklı liğin vede Sağlık lı 1 yaşamın işaretidir .
Kısmettir . Eğer incir güzel ise servet büyüktür . Kurtlu vede bozuk incir ise dedikodur . İncir ağacı , önemli , varlıklı kimselerle dostluktur .

Rüyada incir daima kısmettir . Üstü yeşil yada siyahımsı olgun incir yiyen kimse umduğundan çook daha büyük kısmet alır . Fakat incirler kurtluysa bu kısmet , dedikoduya vede kıskançlığa sebep olacaktır .

İncir ağacı , önemli , varlıklı kimselerle dostluktur .Rüyada incir görmek hayir ile yorum olunur . Eger sari ise hastalik isaretidir . Siyah ise pismanliktir . Yesil ise hayir-dir . Mevsiminde incir yedigini görmek düş sahibi icin hayra ala-mettir .


Kirmani'ye göre ;

Rüyada incir görmek , 3 sekilde yorum olu-nur: Eger sari ise hastalik vede marazdir; kara ise gam vede nedamet-tir; yesil ise borçtur .
Bir rivayete göre , mevsiminde tatli incir yedigini görmek , düş sahibi icin muzir degildir .


Ebu Said El-Vaiz'e göre ;

Rüyada incir yemek , neslin çokluguna , 1 rivayete göre de rizka işaret eder . Incirden az 1 sey ye-mek , hilesiz vede kedersiz rizktir . Rüya yorumcu lerinin çogu , incir düş sinin iyi oldugunda ittifak etmislerdir . Bazi yorumcu ler ise iyi olmadigini , çünki incirin hüzne delalet eyledigini söylemislerdir . Bir kimsenin düş sinda incir alarak yemesi , maldan para kazanacagina isarettir .


Bir baska rivayete görede:

Rüyada incir , mala , inciri alan kimse icin ucuzluga vede çook nimete isaret eder . incir agaci , islam düsmanlarinin iltica ettigi varlıklı çook menfaatli 1 kimseye isaret eder . incir yedigini gören kimsenin nesli çook olur . Bazi yorumcu ler incir , sahibinin , zahmetsiz vede mesakkatsiz erisecegi ucuzluk vede bolluga isaret eder . incirden cüz'i 1 sey yemek zor olmayan elde edilen rizikhr . Rüyada yenen yada alinan her incir icin düş yi görenin eline altin vede gümüs geçer .

Bazilari da , incir , altindir dediler . incir agacinin meyvesi vede yapraginin , tasa vede pismanlik oldugunu söyleyenler de vardir . Bundan dolayi 1 kimse incir yedigini yada eline geçtigini görse , o kimseye gelmis yada Önümüzdeki günlerde 1 husustan dolayi 1 tasa vede keder isabet eder . Bazi yorumcu ler ise , inciri salih kimseler , hayirli insanlar zor olmayan elde edilen rizik , tam nese vede bol nimetle yorum etmislerdir . Mevsiminde kara incir , hayirdir . Al incir siyahtan daha da hayirlidir .

Mevsimsiz görülen incir , düş sahibinin kiskançligina isaret eder . Bazen de incir , yemine , incir kara ise düş sahibi yemininde yalanci olur . Bazen de incir , ugursuzluk , sikinti vede üzüntüye , yüksek 1 yerden alçak 1 yere düsmeye isaret eder . Bazen de incir yemek , pismanliga isaret eder .


Etiketler:
Rüyada Kuru İncir Görmek , islami düş lar , düş yorum leri , düş da incir görmek manası , düş da incir görmek ne anlama gelir , düş da incir görmek toplamak , düş da incir görmek islamiRüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp