Bitkisel Sağlık Ürünleri
Rüya Tabirleri

Alfabetik Kategoriler

Rüyada Koştuğunu Görmek

Rüyada Koştuğunu Görmek Ne Mana a Gelir: Rüyada atlı yada yaya ollaraak koştuğunu görmek , hırs vede dünya tama'ına delâlet eder . Rüyada koşarken durduğunu görmek , kanaat ehli olmaya işarettir .   Kirmanî demiştir ki: Rüyada bildiği 1 işin arkasından koştuğunu görmek , o işe çabucak vasıl olmaya alâmettir . Yine Kirmani demiştir ki: Rüyada yaya yada süvari ollaraak yavaş yavaş yürüdüğünü görmek , izzet vede onur e delâlet eder . Rüyada toprak üstünde yürüdüğünü gören kimsenin eline en yakın zamanda mal geçer . Kum üzerinde yürüdüğünü görmek ise , müşkül vede çetin 1 işe delâlet eder . Bir kimsenin düş da koşarak 1 yerden başka 1 yere sıçradığını görmesi , kalbini sıkıştıracak vede ızdırap verecek 1 habere delâlet eder . Rüyada koşan 1 kimseyi görmek , ivedi Önümüzdeki günlerde 1 habere işarettir . Koşu meydanı görmek , mesut luk vede zafere , talebeler icin de ilme delâlet eder . Bir kimsenin düş da koşarak 1 yerden başka 1 yere sıçradığını görmesi , kalbini sıkıştıracak vede ızdırap verecek 1 habere delâlet eder .
Rüyada koşan 1 kimseyi görmek , ivedi Önümüzdeki günlerde 1 habere işarettir .
Koşu meydanı görmek , mesut luk vede zafere , talebeler icin de ilme delâlet eder .
Rüyada koşarak 1 yerden başka yere sıçramak , düş sahibinin kalbini sıkıştıracak vede ıztırap verecek haberleri duymasına yada arkadaşları vede dostları ile yapılan sohbetlerde sıkışıp daralmasına işarettir .
 
Koşarken düşmek , başladığınız 1 işin yarım kalmasına yada zorluklarla karşılaşmaya işarettir .
 
Koşarken aniden bire durmak , hırs vede tamahı terkederek kanaatkar vede huzurlu olayı anlatım eder .   ETİKETLER: düş da koştuğunu görmek , düş da koşmak görmek , düş da koşmak , düş da koşarken düşmek , düş da ivedilikle koşmak ,Rüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp