Bitkisel Sağlık Ürünleri
Rüya Tabirleri

Alfabetik Kategoriler

Rüyada Kendinin Öldüğünü Görmek

Rüyada Kendinin Öldüğünü Görmek Ne Mana a Gelir: Rüyada ölerek defnedildiğini görmek , uzak 1 yolculuğa işarettir .Ölü olduğunu görmek sevince vede imrenilecek güzel 1 duruma gelmeye ,işarettir .

Rüyada ölüm görmek iyiye yorumlanır . Ölmüş insanların düş da söyledikleri doğru ollaraak çıkar . İnsanın kendisini yada başkasını düş da ölü görmesi; ahlakının bozulmasına yorumlanır .

Ölünün güldüğünü görmek huzurlu olduğunuza , vicdanınızın rahat olduğuna işarettir . Rüyada ölüm , yolculuk ile , 1 rivayete göre , evlenme ile yorum olunur .

Öldügünü vede mezara götürüldügünü gören , uzak 1 yolculuga çikar , ölüp kefenlendigini gören , bekar ise evlenir . Ölüp gömüldügünü gören , tövbe etmeden vefat eder .

Gömüldükten sonra mezarindan çikarsa , tövbeye kavusur , ölüp halkin omuzlari üzerinde götürüldügünü gören , halk arasinda seref vede itibar kazanir , ölümünden sonra tekrar dirildigini gören , fakirse varlıklı olur , eger düş sahibi yolculukta ise yada gurbette bulunuyorsa selametle vatanina döner .

Taninmamis 1 kadinin ölümünü görmek , yagmurun azligina; bu kadinin tekrar dirildigini görmek , yagmurun gelecegine , birçok kadinlarin öldüklerini görmek , çocuklar arasinda ölüm olacağına; ölülerin mezarlarindan çiktiklarini vede bütün yiyecekleri bitirip geriye 1 sey birakmadiklarini görmek kitliga; kuyulardaki tatli sulari tamamen içtiklerini görmek , büyük 1 hastalik çikacağına; 1 dostunun ölümünü görmek , düş sahibinin ölmesine yada dostunu kaybetmesine işaret eder .


ETİKETLER: Rüyada Kendinin Öldüğünü Görmek , düş da ölüm görmek , düş da birinin öldüğünü görmek , düş da ölürken görmek , Rüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp