Bitkisel Sağlık Ürünleri
Rüya Tabirleri

Alfabetik Kategoriler

Rüyada Erkekle Öpüştüğünü Görmek

Rüyada Erkekle Öpüştüğünü Görmek Ne Mana a Gelir: Kişinin öptüğü kişiden haber alacağına yada karşılaşacağına işarettir . İyi arkadaş kazanmaya da işaret eder . Rüyada öpmek , öpüşmek yakınlık ollaraak yorumlanır .

Tanıdığı birisini öpen çook kısa zaman sonra ona rastlayacaktır . Sevgilisini öpen tezde ondan haber alır . Kısa zaman sonra da buluşur . Rüyada görülen erkek tanınan 1 kişi ise hayır vede berekettir . Kadın düş da kendi eşini görürse kocası yada ondan 1 haber gelir .

yaşı geçkin adam bilinsin yada bilinmesin bütün maksatların gerçekleşmesine , öyle 1 kişiye arkasını dönerek gitmek iyiliklerden yüz çevirmeye , orta yaşı geçkin yada genç erkek güzel çehreli ise hayra , çirkin simalı ise 1 şeydan zarar görmeye , 1 sıkıntıya girmeye ,delalet eder .

Rüyada öpüşmek: Rüyada biriyle öpüştüğünü görmek , zıtlık lı murat , ortak menfaat , mesut luk vede mesut luğa işarettir .

Rüyada ağzından öpmek: Rüyada sevdiği birisinin ağzından öpmek , eline geçecek paraya , yanağından öpmek de , kazanacağı paralara işarettir .

Rüyada genç birini öptüğünü görmek , muradına ermeye yada güzel 1 kadehle soğuk meşrubat içmeye , dondurma vede tatlı yemeye işarettir .

Rüyada dilinden öpmek: Rüyada birinin dilini öptüğünü görmek alçak gönüllülüğe işarettir .

Rüyada Bir kadını öpmek , sevdiği birisi tarafından gösterilecek teveccühe yada gönderilecek selama işarettir .


ETİKETLER: Rüyada Erkekle Öpüştüğünü Görmek , düş da öpüşmek , düş da öpüştüğünü görmek , düş da ağzından öpmek , düş da dilinden öpmek ,
Rüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp