Bitkisel Sağlık Ürünleri
Rüya Tabirleri

Alfabetik Kategoriler

Rüyada Birinin Yandığını Görmek

Rüyada Birinin Yandığını Görmek Ne Mana a Gelir: Rüyada birini yanmış görmek , acı 1 habere yada üzüntüye delâlet eder .

Yanmadığınız zaman ce , varlıklı liğin işaretidir . Yanıyorsanız zarara girebilirsiniz demektir .

Yangında duman görülüyorsa herkesi ilgilendiren 1 sorundur . Ama alev çıktığını görmek çook önemli 1 kısmettir . Orman yangını görmek ise kıtlığa işaret eder .

Rüyada yangın çikip evinin yada 1 Mahallede her hangi 1 binanin yandigini görmek , uzaktan coşku li 1 haber alacagina; yanginin kendi evini yakip kül ettigini görmek , üzücü 1 hastaliga yakalanip hastaneye yatacagina isarettir .

Yanmadığınız zaman ce , varlıklı lik vede mesut 1 Aile hayatının simgesidir . Eğer yanarsanız , yanlış davranışlarınızdan dolayı zarara gireceksiniz demektir . Şayet düş da eviniz yanıyorsa sizi seven vede sayan 1 eş vede söz dinleyen çocuklar ollaraak yorumlanır .

Çook çook büyük 1 yangın görmek iş adamları icin sonsuz başarı vede para , sanatçılar icin onur vede kazancını denizden sağlayanlar icin de kazançlı 1 yolculuk manası taşır .


ETİKETLER: Rüyada Birinin Yandığını Görmek , düş da yanmak , düş da biri yanarken görmek , düş da yangın görmek , düş da yandığını görmekRüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp