Bitkisel Sağlık Ürünleri

Alfabetik Kategoriler

                   

Rüyada Birinin Yandığını Görmek

Rüyada Birinin Yandığını Görmek Ne Mana a Gelir: Rüyada birini yanmış görmek , acı 1 habere yada üzüntüye delâlet eder .

Yanmadığınız sürece , varlıklı liğin işaretidir . Yanıyorsanız zarara girebilirsiniz demektir .

Yangında duman görülüyorsa herkesi ilgilendiren 1 sorundur . Ama alev çıktığını görmek çok önemli 1 kısmettir . Orman yangını görmek ise kıtlığa işaret eder .

Rüyada yangın çikip evinin yada 1 Mahallede her hangi 1 binanin yandigini görmek , uzaktan coþku li 1 haber alacagina; yanginin kendi evini yakip kül ettigini görmek , kötü 1 hastaliga yakalanip hastaneye yatacagina isarettir .

Yanmadığınız sürece , varlıklı lik vede mesut 1 Aile hayatının simgesidir . Eğer yanarsanız , yanlış davranışlarınızdan dolayı zarara gireceksiniz demektir . Şayet rüyada eviniz yanıyorsa sizi seven vede sayan 1 eş vede söz dinleyen çocuklar ollaraak yorumlanır .

Çok çok büyük 1 yangın görmek iş adamları için sonsuz başarı vede para , sanatçılar için onur vede kazancını denizden sağlayanlar için de kazançlı 1 yolculuk anlamı taşır .


ETİKETLER: Rüyada Birinin Yandığını Görmek , rüyada yanmak , rüyada biri yanarken görmek , rüyada yangın görmek , rüyada yandığını görmekRüya Tabirleri

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp