ERKEN BOŞALMADA KULLANILAN ŞİFALI BİTKİLER | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

ERKEN BOŞALMADA KULLANILAN ŞİFALI BİTKİLER

ERKEN BOŞALMADA KULLANILAN ŞİFALI BİTKİLER

                   

 

* 200 gram bal, 100 gram dövülmüş turp tohumu ile karıştırılıp sabah - akşam birer kahve kaşığı yenilir. Bu karışım boşalmayı geciktirecektir.


 

* Mentol ve bal karıştırılıp ilişkiye başlamadan üç-beş dakika önce penise sürülür. Bu, penisin kolay sertleşmesini ve erkeğin geç boşalmasına yardımcı olur. Mentolde bulunan ferahlatıcı serinlik ise partnerinizin ilişkiden daha fazla zevk almasını sağlayacaktır.


 

* Bir bardak suda, yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini 1-2 dakika kaynatın, biraz soğuduktan sonra için. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlayarak erken boşalmanızı geciktirecektir.


 

* Melisa, Sarı kantoron gibi doğal rahatlatıcı bitki çaylarını içerseniz, sinir sisteminiz rahatlar ve daha başarılı bir cinsel temas sağlarsınız.


 

* Bunlar gibi birçok şifalı bitki formülleri vardır. Kişilere ve kullanım sıklıklarına göre değişik sonuçlar verebilir. Bazı besinlerin karın doyurmanın yanında afrodizyak etkisi de bulunuyor. Bazı sebze, meyve ve bitkiler yenildiğinde ruhu ve cinsel isteği besliyor. Bu tür yiyecekler, cinsel isteksizlikten ve bazı psikolojik durumlardan kaynaklanan erken boşalmanın tedavisi için faydalıdır.


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği