Erken Boşalmaya Bitkisel Çözümler | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Erken Boşalmaya Bitkisel Çözümler

Erken Boşalmaya Bitkisel Çözümler

                   

 

Erken boşalma sorununa çözüm olabilecek pek çok şifalı bitki vardır, Bunlardan bazıları şunlardır;

 

Erken boşalma tedavisinde uzun zamandır kullanılan karanfil çayı, erken boşalma sorununa birebirdir. Günlük 1 veya 2 bardak karanfil çayı içmek, cinsel ilişki süresini zamanla uzatacak ve erken boşalmayı tedavi edecektir. Burada karanfilin nasıl bir fayda sağladığını da kısaca açıklamakta fayda var.

 

Erken boşalmaya neden olan kontrol güçlüğünün önüne geçebilmek için karanfil içerisinde bulunan uçucu yağlar çok etkilidir. Bu yağların penis bölgesindeki kan dolaşımını hızlandırma ve sinirleri yatıştırıcı bir etkisi vardır. Karanfil çayı içen erkeklerin cinsel ilişki sırasında daha sakin, kontrollü ve boşalmayı düşünmeksizin ilişkiye girdiklerine şahit olabilirsiniz.

 

Gingko biloba, gerek gingko biloba çayı gerekse ekstresi erken boşalmaya doğal çözüm sunan diğer bir bitkidir. Uzakdoğu ülkelerinde oldukça popüler olan gingko biloba çayları, ereksiyon süresini istenilen düzeye ulaştırmakta ve aynen karanfil gibi penise kan akışını artırarak cinsel performansın da en üst seviyeye çıkmasına yardımcı olmaktadır. 

 

Sarımsak ta bizlerin yemeklerde yaygın olarak kullandığı ancak erken boşalmayı önleyici etkisi ile pek az bilinen bir başka bitkisel iksirdir. Her gün 4 diş sarımsak sabah ve akşam çiğnenilerek tüketilirse hem cinsel performansı artırır hem de cinsel ilişki sırasında erken boşalmaya neden olan heyecanı önler.


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği