Afrodizyak İçerikli Maddeler | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

Afrodizyak İçerikli Maddeler

Afrodizyak İçerikli Maddeler

                   

 

İspanyol Sineği 
Cinsel uyarıcı olarak çok uzun yıllardan beri kullanılmaktadır. Kınkanatlı böceklerden elde edilen bir kimyasaldır. Uzak doğuda çok kullanılır. Aşırı doz veya uygunsuz kullanımı ölümle sonuçlanabilir.


Gergedan Boynuzu 
Toz haline getirilmiş gergedan boynuzu Çinliler tarafından kullanılmış ama hiç bir etkisi olmadığı tespit edilmiştir.
 

Saparna
Saparna bitkisinin farklı kısımlarından elde edilen karışımlar ilk kez Latin Amerika yerlileri tarafından kullanılmıştır. Bu karışım içerisinde çeşitli hormonlar bulunmaktadır. 
 

Çadıruşağı Otu Toniği
Bu bitki çok kötü kokulu ve Asya'da yetişmektedir. Tonik olarak Doğu ülkelerinde hem genel bir uyarıcı hem afrodizyak etkisi yapması için kullanılmaktadır. 

 

Ginseng-Kore Kırmızı Ginsengi 
Çin'de ilaç yapımında kullanılan Panax Ginseng denilen yöresel bitki son yıllarda Batı'da çeşitli ilaçların üretiminde kullanılmaya başlanmıştır. Genel bir uyancı olarak depresyonlara karşı ve enerji vermek amacıyla kullanılan ginseng, afrodizyak amaçla yenildiğinde cinsel ilişkide fiziki performansı arttırır. Yorgunluğun atılmasını, cinsel organın hareketlenmesini ve erkeğin zindelik kazanmasını sağlar. Jel, kapsül, tablet veya tamamen doğal formunda kullanılabilmektedir. 1 ila 2 haftalık kürler şeklinde uygulanır. 
 

Çinko güçlü bir afrodizyaktır ve prostat bezini güçlendirir. 
 


Tarçın 
Cinsel bölgedeki enerjinin dengelenmesinde kullanılır.
 

Susam Yağı 
Masaj şeklinde uygulandığında dolaşımı canlandırır. Erojen bölgelerde cinsel uyarıcı etkisi yapmaktadır. 
 

Polen
Yapısında cinsiyet hormonları ve belli ölçüde testosteron bulunan polen genel canlılık ve enerji kaynağı olarak bilinmektedir.
 

Çakşır Kökü 
Cinsel isteği artırır. Genellikle suyu birkaç hafta içilmelidir.
 

Meyan Kökü 
Bu bitkinin tozunun maden suyuna karıştırılmasıyla özellikle kadınlarda etkili olan bir afrodizyak etkisi  oluşmaktadır.


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği