Bitkisel Sağlık Ürünleri

Alfabetik Kategoriler

                   

SEVGİLİYE KAVUŞMAK İÇİN DUA


 Sizi terkeden sevgiliye kavuşmak için okunacak dua burada bulunmaktadır . Önce 2 rekat namaz kılınır namazdan sonra 7 adet İhlas Suresi , 7 Adet Felak Suresi , 7 Adet Nas Suresi vede 7 Adet Ayet-el Kürsî okunur . Bu dualardan sonra niyet edip 7 kez aşağıdaki duayı okuyun . . .

 Rabbena la tuziğ gulûbena ba de iz hedeytenâ vede heblena min ledunke rahmeh . İnneke ente l-vehhâb . "Rabbena inneke camiu n-nasi liyevmin la raybe fih . İnneke la yuhlif ul-mîad ." Manası:
 Ya Rabbi ! Bizi doğru yola eriştirdikten sonra kalplerimizi kaydırma . Katından bize r bağışla , sen çok bağışlayansın . Ey Rabbimiz ! Kendisinde şüphe olmayan 1 günde insanları muhakkak sen toplayacaksın . Allah(cc) veridği sözden katiyetle geri dönmez .


 Etiketler: sevgiliye kavuşmak için dua , sevgiliye kavuşmak için okunacak dua , sevgiliye kavuşmak için , giden sevgiliyi geri getirmek için dua , giden sevgiliyi geri getirmek için okunacak dua , giden sevgiliyi geri getirmek , giden sevgili , sevdiğinin geri gelmesi için dua , sevdiğinin geri gelmesi için okunacak dua , sevdiğinin geri gelmesi için , sevdiğinin geri gelmesi , geri gelmesi için dua , sevdiğinin gelmesi için dua , sevdiğinin gelmesi için okunacak dua , sevdiğinin gelmesi için , sevdiğinin gelmesi , sevgilinin araması için dua , sevgilinin araması için okunacak dua , sevgilinin araması için okunacak , sevgilinin araması için , sevgilinin araması , dua , dualar , sevgiliyi geri getirmek için

Şifalı Dualar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp