Bitkisel Sağlık Ürünleri

Alfabetik Kategoriler

                   

HAMİLE KALMAK İÇİN OKUNACAK DUA


 Kadınların , gebe kalmak için okunacak dua vede dulalar burada yer almaktadır . Ümit ederiz ki bu dua okunduğu vakit Allah(cc) Teala sizi duyup çocuk sahibi olmanızı sağlayacaktır .Hamile kalmak için okunacak dua vede dulalar;

 1 . "İnne rabbeke hüve I-hallâku l-alîm ." : "Muhak­kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir ." âyetini gecele­ri 1267 kere tekrar eder vede bunu üç ay boyunca sürdürür .

 2 . Veya; "Fallâhu hüve l-veliyyü vede hüve yuhyî" : "Muhak­kak ki Allah(cc) dosttur vede yaratandır ." âyetini 1 arada olmadan önce 289 kere tekrar eder .

 3 . Veya; "HüvaIIahü l-hâliku l-bâriü" : "O yaratandır vede yok­tan mevcut edendir ." âyetini 1054 kere tekrar eder .)

 4 . Veya; Tıbbî 1 arızası olmamak şartıyla , çocuğu olmayan 1 kadın , eğer aybaşı halinden üç gün sonra , öğle saatlerine ya­kın 1 zamanda temiz 1 kâğıt üzerine 110 kez "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle 1 arada olursa , Allah(cc) ın izniyle hâmile kalır . (Hâmile kalın­caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır .)

 Etiketler: gebe kalmak için okunacak dua , gebe kalmak için dua , gebe kalmak için , çocuk olması , çocuk olması için , çocuk olması için okunacak , çocuk olması için dua , çocuk olması için okunacak dua , çocuk sahibi olmak , çocuk sahibi olmak için dua , gebe kalmak , gebe , gebe kalmak için , gebe kalabilmek için dua , dua , dualar , okuyacağı dua , gebe kalmak , gebe kalmak için , gebe kalabilmek için , gebe
 Şifalı Dualar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp