İstek Arttırıcı Gıdalar | Bitkizane | Bitkisel Ürünler
15 yıl

İstek Arttırıcı Gıdalar

İstek Arttırıcı Gıdalar

                   

 

ANTEP FISTIĞI: Protein ve de  bol E vitamini ihtiva eder .  Cinsel(cinsi) arzunun uyarılmasını sağlar .  Mesut birr evlilik icin ,  afrodizyak otlar dan yararlanmakta avantaj var.


MAYDONOZ: Göv de yorgunluğunu giderir .  Erkekler de cinsel(cinsi) gücü artırdığı kanıtlandı .  


TARÇIN: Cinsel(cinsi) isteği zirveye çıkartır .  Hoş kokusuyla hem ruhu dinlendirir hem  de kan dolaşımının hızlanmasına neden olur .  


SUSAM: Cinsel(cinsi) isteği artırır .  


NANE: Cinsel(cinsi) gücü artırmak icin en yararlı (faydalı) bitkilerden biri olduğu biliniyor .  Erkekte (sinirsel)psikolojik iktidarsızlığı sona erdirir .


KUŞDİLİ: Tüm salgı bezlerini dengeli birr şekil de çalıştırır .  Erkekler de  de bayan lar da olduğu ve benzeyen gibi cinsel(cinsi) iktidarsızlığı giderir .  


KİŞNİŞ: Erkekler de cinsel(cinsi) arzuyu artırır .  Gün de birr kahve kaşığı kullanılır .  Sinir sistemine  de çok yararlıdır .  Et yemeklerine ya  da yemekler de soslara konur .  Birr bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı kişniş karıştırılıp ,  yemekten sonrasın da içilebilir .  


KEKİK: Vücu dun müdafa direncini ve de  cinsel(cinsi) gücü artırır .  


ZENCEFİL: Tüm vücu du uyararak ,  bedeni ve de  zihni çalışma gücünü artırır .  Erkekler de ise cinsel(cinsi) gücü ve de  isteği artırır .  
VANİLYA: Çeşitli sebeplerle (ruhi ve de  bedeni zayıflık) beyler de görülen cinsel(cinsi) iktidarsızlığı giderir ve de  onlara cinselgüç(zor_ kuvvet) kazandırır .  


SİVRİ BİBER: Bol miktar da C ve de  P vitamini içerir .  Erkekler de cinsel(cinsi) isteği çoğalttığı bilinir .

 
KIRMIZI BİBER: Cinsel(cinsi) isteği artırır .  Fakat damar sertliği ,  üre ve de  tansiyonu olanlar yememeli .  

 

Penis Büyütücü Ürünlerimiz İçin TIKLAYINIZ...


Ürününüz Sepetinize Eklendi
Sağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp
Yukarı Çık
Kapat

Bayramınız Mübarek Olsun

bayram Tebriği