Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Panik Atağa İyi Gelen Şifalı Bitkiler


Panik atak için çeşitli yöntemler Tedavi(iyileştirme) de kullanılmış 1 de alternatif tıbbın panik atağa iyi gelen şifalı bitkileri önerdiğini biliyoruz . Bu panik atağa iyi gelen şifalı bitkiler hakkında veri leri bu yazıda bulabilirsiniz . . .

Panik Atak İçin Şifalı Bitkiler


Panik atak için şifalı pek çok bitki bilinir . Bu yazıda sizlere panik atak için şifalı ollaraak malum bitkiler hakkında veri ler sunmaktayız . . .İşte panik atak için şifalı bitkiler ;panik atak vede strese iyi gelen bitkiler


Kava Kava

Önerilen hastalıklar: En büyük özelliği , sinirsel gerginliklere bağlı spazmları vede ağrıları gidermesidir . Anksiyete , panik atak , endişe , stres , gerginlik , sinirlilik gibi durumlara karşı tesirli dir . Ayrıca uyku yardımcısı ollaraak da kullanılmaktadır .

Karaciğer fonksiyonlarında bozukluk oluþan kişiler bu bitkiyi kullanmamalıdır . Hamilelik vede emzirme döneminde kullanımı sakıncalıdır . Sakinleştiricilerle , alkolle yada uyku ilaçlarıyla 1 arada kullanılamaz .

Prof . Dr . & Elmas


Kozmik Ä°lim Işığında Şifalı Bitkilerkedi otu kökü Önerilen hastalıklar: Uykusuzluğu giderici , rahatlatıcı , sakinleştirici tesiri vardır . Uyku düzensizliklerine karşı kullanılır . Gerginliğin yol açtığı kas spazmlarını giderir . Hayvanlarda yapılan deneylerde çok yüksek dozlarda bile yan tesiri görülmemiştir . Kötü kokusu az da olsa mide şikayetlerine yol açabilir . Reçeteli uyku ilaçlarının yada . . .
panik atak sebep leri vede Tedavi(iyileştirme) si panik atak sebep leri vede Tedavi(iyileştirme) si Panik atak 1 kaygı bozukluğudur . Yani kontrol edilemeyen 1 sıkıntı , korku ve panik halini tanımlar . Panik atak aniden ortaya çıkar . Kişi kendisinin öleceğini yada herhangi 1 şekilde fiziksel 1 zarar göreceğini zannederek korkuya kapılır vede . . .
kakao Önerilen hastalıklar: Az miktarı kalbi kuvvetlendirir , sindirimi kolaylaştırır , idrar söktürür . Uyarıcı , iştah açıcı vede güç vericidir . Vücuttaki zehirlerin dışarı atılmasını sağlar . Böbrek Enfeksiyon larını yok eder . Aþırı tüketmek zararlıdır , çarpıntı yapar . Prof . Dr . & Elmas Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler
Kahve hakkında Önerilen hastalıklar: Kan dolaşımını sağlar . Kanı beyne çekerek beyni uyarır , zihni açar , düşünmeyi kolaylaştırır . Uyuşturucu maddelerle zehirlenmelerde avantaj lıdır . boğmaca öksürüğünü keser . Nikris ağrılarını teskin eder . Solunumu hızlandırır , böbrek damarlarını genişleterek idrarı çoğaltır . Yüksek tansiyonlu hastaların içmemesi önerilir . Günde 1-2 fincandan aþırı . . .
adet sancıları adet sancıları , adet sancılarına ne iyi gelir , adet sancılarına bitkisel(doðal) çözüm , adet sancılarının sebep leri , adet sancıları nasıl geçer , adet sancıları için şifalı bitkiler , adet sancılarına iyi gelen bitkiler , adet sancıları için ne yapılmalı , adet sancıları sebep olur , adet sancılarına bitkisel(doðal) . . .

Şifalı

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp