Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Karaciğere İyi Gelen Şifalı Bitkiler


Karaciğere iyi gelen şifalı bitkiler ile Tedavi(iyileştirme) , karaciğer için bitkisel(doðal) yöntemler ,öksürük için bitkisel(doðal) Tedavi(iyileştirme) yolları hakkında veri ler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır . Karaciğere iyi gelen şifalı bitkiler ile Tedavi(iyileştirme) hakkında daha aþırı veri sahibi olmak için aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz .

Karaciğer , vücudumuzun aynasıdır . Karaciğerde oluþan herhangi 1 değişiklik , ya cildimizde yada herhangi 1 organımızda sağlık açısından mesele yaratabiliyor . Bu durumu önlemek için , yıl içinde karaciğer vede kan temizleme kürlerini vede karaciğere şifalı bitkileri uygulamak gereklidir . Doktor den , karaciğere şifalı bitkiler vede Karaciğere şifalı bitkilerden Maydonoz kürünü okumanızı tavsiye ederim .

* Enginar : Karaciğer temizleyen çok nadir bitkilerden 1 tanesidir .* Kereviz : Kerevizde tıpkı enginar gbi karaciğer vede kanı temzileyen 1 sebze .
* Kırmızı pancar : Kırmızı pancarın suyunun sıkılıp içilmesi çok faydalıdır . Kırmızı pancarla 1 arada lahana , havuç , ıspanak , tere , maydonoz gibi sebzelerinde suyunu sıkıp karıştırısanız vede bu kürü sabah akşam 1 er bardak olmak üzere 21 gün uygularsanız , vücudunuz tertemiz olacaktır . Vücut organlarınız 10 yaş gençleşecektir .

KARACİĞERE ŞİFALI BİTKİLERDEN MAYDONOZ KÜRÜ :


1/2 Lt suyun içine 1 avuç maydonozu atıp 3 taşım kaynatın . İçine 1 adet limon vede 1 tatlı kaşığı bal karıştırıp sabah akşam 1 er bardak için . Bu formül hem karaciğer temizler , hem böbrekleri temizler .
* Bu formülü içine bal vede limon koymadan uygularsanız Hepatit(hepatitis) B(hepatitis-B) vede Hepatit(hepatitis) C(hepatitis-C) hastalarına çok şifalıdır . 21 Günlük 1 jkür halinde uygulayacağınız kür bitince 7 gün araverin yeniden kürü uygulayın

Şifalı

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp