Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Mantar Hastalığı İçin Şifalı Bitkiler


Mantar hastalığı için şifalı bitkiler nelerdir ? Sorusuna yanıt ollaraak ; Mantar hastalığı için şifalı bitkiler hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır . Mantar hastalığı için şifalı bitkiler hakkında veri sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize muhakkak göz atmalısınız .

Mantara Bitkisel(doðal) Çözüm

         Mantara bitkisel(doðal) çözüm ,ayak mantarının bitkisel(doðal) yollarla tedavisi hakkında veri ler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır .Ayak mantarına bitkisel(doðal) çözüm hakkında daha aþırı veri sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atmanız yeterli olacaktır .

Ayak Mantarına Bitkisel(doðal) Çözüm:

* Öncelikle 6-7 diş sarımsak alınarak içerisine az 1 miktar tuz atılır vede dövülür .

* İyice dövülmüş vede lapa kıvamına getirilmiş sarımsak 1 boş cam şişe içerisine alınır .

* Ardından üzerine alkol ilave edilir . (alkolün çok aþırı olmaması daha iyi sonuç vermektedir .)

* Bu karışım 3-4 saat kadar bekletilir hatta ara ara sallanarak sarımsağın iyice tentürü çıkarılır .

* Bu sürenin netiticesinde şişede biriken sıvı süzülerek başka 1 şişe yada benzerine alınır .

* İşte Ayak mantarı tentürünüz hazır . Bundan sonraki aşamada bunu uygulayacaksınız . Bunun için aşağıdaki adımlara dikkat amil iz . Önemlidir .

* Sağlıklı Bir Ayak İçin Tentürün uygulanması (Ayak mantarı hastalığı)

* Öncelikle bu uygulamayı yatmadan önce yapmanız daha iyi olacaktır .

* Ayağınızı ılık vede sabunlu suyla 1 kez yıkayınız .

* Daha sonra ayak mantarı için tentürün uygulanacağı yerlerdeki ölü derileri temizleyiniz . (Kıvrılmış 1 bez parçasını ayak parmaklarınızın arasındaki ölü deriyi kaldırmada kullanabilirsiniz .)

*
Ayak Parmaklarındaki ölü derinin temizlenmesinden sonra tentür bir pamuğa emdirilerek Ayak mantarının olduğu yerlere pamuk yerleştirilir . Bu işlem bütün enfeksiyon bölgeleri için uygulanır .

ÖNEMLİ !

Not:
Bu uygulanan pamuklar 2-3 saatten aþırı ayakta durdurulmamalıdır . Ayrıca ayak pamuklar alınır alınmaz yıkanmamalıdır . Yaklaşık 3-4 saat sonra ayakların yıkanması daha iyi sonuçlar için gereklidir .

Not 2: Bu işlem 3-4 gün aralıklarla 15 gün boyunca sürdürülür . Ardından 2-3 ay kadar beklenir şikayet tekrarlarsa aynı işlemler yenilenerek Tedavi(iyileştirme) ye Daimi edilir .

Bazı Alternatif Yöntemler:
Bu yöntemler 1 yada birkaç kişi tarafından sözlü ollaraak bildirilmiştir . Kullanımı sık değildir .
Ayak mantarı enfeksiyonlarına amonyak kimyasalının iyi geldiği söylenmektedir . Ancak bu amonyak kimyasalının nasıl uygulanacağı yada hangi dozda uygulanacağı hakkında doyucu 1 veri yoktur .

Dikkat !
Hazırlanan bu Ayak mantarı tentürü harici kullanımlar içindir . Ağızdan alınmaz . Sitemizdeki bu konu bu tentürün işe yarayacağını garanti etmez . Doktorunuza danışmak sizin için daha iyi 1 yöntemdir . Bu yazı kaynak emare lerek başka yayın organlarında da kullanılabilir .Şifalı

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp