Bitkisel Sağlık Ürünleri
Şifalı

Mantar Hastalığı Şifalı Bitkiler


Mantar hastalığı şifalı bitkiler hakkındaki makalemiz aşağıda yer almaktadır . Mantar hastalığı şifalı bitkiler hakkında veri sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize muhakkak göz atmalısınız .

Mantara Bitkisel(doğal) Çözüm

         Mantara bitkisel(doğal) çözüm ,ayak mantarının bitkisel(doğal) yollarla tedavisi hakkında veri ler aşağıdaki yazımızda yer almaktadır .Ayak mantarına bitkisel(doğal) Netice hakkında daha aşırı veri sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atmanız yeterli olacaktır .

Ayak Mantarına Bitkisel(doğal) Çözüm:

* Öncelikle 6-7 diş sarımsak alınarak içerisine az 1 miktar tuz atılır vede dövülür .

* İyice dövülmüş vede lapa kıvamına getirilmiş sarımsak 1 boş cam şişe içerisine alınır .

* Ardından üzerine alkol ilave edilir . (alkolün çook aşırı olmaması daha iyi netice vermektedir .)

* Bu karışım 3-4 saat kadar bekletilir hatta ara ara sallanarak sarımsağın iyice tentürü çıkarılır .

* Bu müddetin netiticesinde şişede biriken likit süzülerek farkli 1 şişe yada benzerine alınır .

* İşte Ayak mantarı tentürünüz amade . Bundan sonraki aşamada bunu uygulayacaksınız . Bunun icin aşağıdaki adımlara dikkat amil iz . Önemlidir .

* Sağlıklı Bir Ayak İçin Tentürün uygulanması (Ayak mantarı hastalığı)

* Öncelikle bu uygulamayı yatmadan önce yapmanız daha iyi olacaktır .

* Ayağınızı ılık vede sabunlu suyla 1 kez yıkayınız .

* Daha sonra ayak mantarı icin tentürün uygulanacağı yerlerdeki ölü derileri temizleyiniz . (Kıvrılmış 1 bez parçasını ayak parmaklarınızın arasındaki ölü deriyi kaldırmada kullanabilirsiniz .)

*
Ayak Parmaklarındaki ölü derinin temizlenmesinden sonra tentür bir pamuğa emdirilerek Ayak mantarının olduğu yerlere pamuk yerleştirilir . Bu işlem bütün enfeksiyon bölgeleri icin uygulanır .

ÖNEMLİ !

Not:
Bu uygulanan pamuklar 2-3 saatten aşırı ayakta durdurulmamalıdır . Ayrıca ayak pamuklar alınır alınmaz yıkanmamalıdır . Yaklaşık 3-4 saat sonra ayakların yıkanması daha iyi netice lar icin gereklidir .

Not 2: Bu işlem 3-4 gün aralıklarla 15 gün boyunca sürdürülür . Ardından 2-3 ay kadar beklenir şikayet tekrarlarsa özdeş işlemler yenilenerek Tedavi(iyileştirme) ye Daimi edilir .

Bazı Alternatif Metod ler:
Bu metod ler 1 yada birkaç kişi tarafından sözlü ollaraak bildirilmiştir . Kullanımı sık değildir .
Ayak mantarı enfeksiyonlarına amonyak kimyasalının iyi geldiği söylenmektedir . Ancak bu amonyak kimyasalının neşekilde uygulanacağı yada hangi dozda uygulanacağı hakkında doyucu 1 veri yoktur .

Dikkat !
Amade lanan bu Ayak mantarı tentürü harici kullanımlar içindir . Ağızdan alınmaz . Sitemizdeki bu konu bu tentürün işe yarayacağını garanti etmez . Doktorunuza danışmak sizin icin daha iyi 1 metod dir . Bu yazı kaynak emare lerek farkli yayın organlarında da kullanılabilir .Şifalı

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp