Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Bel Fıtığı Şifalı Bitkiler

 

Bel Fıtığı Şifalı Bitkiler İle Tedavi(iyileştirme)

  Bel fıtığı şifalı bitkiler ile Tedavi(iyileştirme) edilirmi ? Sorusuna yanıt ollaraak ;  Bel fıtığı hastaları tarafından daha önce denenmiş tesiri görülmüş oluþan hemen hemen herkesin bulabileceği şifalı bitkilerle uygulanmış bitkisel(doðal) birkaç kürü sizler için araştırdık paylaştık bu yazımızda konunun teferruat larını görebilirsiniz . . .  

Bitkisel(doðal) Kürler;

  *Yeteri kadar zeytinyağı ısıtılıp ağrılı bölgeye masaj yapılarak yedirilir vede sıcak tutulup sert 1 zemine yatılır .

*Bele ağrının olduğu bölgeye 1 kaç kat geniş yapraklı lahana konulup sert 1 zemine yatılır .

*Birer çay kaşığı günlük , havlıcan , zencefil bunlara ek ollaraak 1 tatlı kaşığı çam fıstığı 1 arada dövülerek toz haline getirildikten sonra bu karışımı macun haline getirecek kadar süzme bal ile karıştırılıp ağrılı bölgeye iyice yedirildikten sonra sert 1 zemin üzerine yatırılır .

*Birer tatlı kaşığı sinameki , mesteki , toz şeker vede 1 çay kaşığı günlük 1 arada dövülerek toz haline getirildikten sonra bu karışımı macun haline getirecek kadar süzme bal ile karıştırılıp ağrılı bölgeye iyice yedirildikten sonra sert 1 zemin üzerine yatırılır .   Ameliyatsız bel fıtığı Tedavi(iyileştirme) sine yardımcı oluþan %100 tesirli bitkisel(doðal) ürünlerimizi görmek için tıklayınız . . .Şifalı

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp