Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

İbrahim Gökçek Şifalı Bitkiler


Aşağıda sizlere İbrahim Gökçek tarafından hazırlanmış içerisinde pek çok şifalı bitkileri barındıran Gökçek İksiri hakkında veri ler sunuyoruz . . .

GÖKÇEK İKSİR Nedir ? Gökçek İksir Neye Avantaj ? M . İbrahim Gökçek tarafından hazırlanan gökçek iksirinin avantaj ları nelerdir ? Beyin kanaması , kalp krizi , kroner kafigelmeyecek liği , kistler , lenf bezelerindeki şişme , yağ bezeleri , damar sertliği gibi 1 çok rahatsızlığı önler , vücuttaki bakteri , virüs vede mantarları yokeder , cinsel güçü artırır vede sindirimi kolaylaştırır . Her türlü Enfeksiyon lı hastalıkları iyileştirir . Gökçek İksiri doğduğunuz günden yaşadığınız ana kadarki bütün hastalıkları kademeli ollaraak iyileştirir .

GÖKÇEK İKSİR Nedir ? Gökçek İksiri içeriğinde neler bulunur ?


Gökçek İksiri , Limon suyu , ada çayı , maydanoz , sirke , sarımsak , karanfil , tarçın , zerdeçal , yara otu , zeytin yaprağı , kekik , altın başak otu , atkuyruğu otu , zencefil vs içerir . Kaliteli koyu renkli üzüm sirkesinden oluşan iksir mükemel 1 curuf çözücü vede bağışıklı sistemini güçlendiricidir . Bu şifalı bitkiler antiviral (virüsleri öldürücü , yokedici) , antibakteril (bakterileri öldürücü) vede antimikotik (mantarları öldürücü , yokedici) özeliklere sahip 1 şifalı bitkilerdir . Bu şifalı bitkiler ile tesiri ni çok çok artırdım , amma bu bitkiler hakkında veri veremeyiz , çünkü buluşumuzunun temelini bu bitkiler oluşturur .

Gökçek İksiri sadece hastalar değil sağlıklı insanlarda kulandığında daha dinç vede dinamik olurlar . Çünkü sağlıklı kişide yada sağlıklı gibi görünen kişide muhakkak mikrop vede curuf vardır . Ve Gökçek İksiri kulandığında vücudu arınır vede rahatlar daha dinamik olur . Mikroplar egemen duruma geçtiğinde hastalık ortaya çıkar , hastalık ortya çıkmadan müdahale etmekle ötede çıkabilecek rahatszılığı önlersiniz . Gökçek İksiri buzdolabında muhafaza edilmeli , kulanmadan önce muhakkak çalkalanmalı , tadını acı bulanlar (yaşılı vede çocuklar) 1 bardak su yada portakal suyu ile karıştırarak içebilir . Hastalığın akut yada kronik oluşuna göre Gökçek İksirinden günde 3-5 kez 2 çorba kaşığı 4-8 ay hatta daha uzun süre alınabilir .
Şifalı

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp