Bitkisel Sağlık Ürünleri
Sinir Otu

Sinir Otu Nedir

       Sinir Otu Nedir ,Adından da anlaşılacağı üzere yaprakları üzerinde sinirler mevuttur . Damarlı 1 bitki olup adının tam aksi ne depresif durumlarda değil İmmün (Bağışıklık(immün) ) sisteminin geliştirilmesi durumlarda tesirli dir .Öğrenmek istediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz incelemeniz kafidir .
   Modern tıp şifalı bitkiler hakkında eskiden sahip olduğu katı vede tavizsiz tutumunu artık terk etmek üzeredir . Bilhassa kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi gibi âciz kalınan Rahatsızlık larda , insanları hastahanelerden taburcu edip "yapacak 1 şey kalmadı , tıp ollaraak elimizdeki bütün imkânları kullandık , artık iş Allah(cc) 'a kaldı" denilen durumlarda devreye giren şifalı bitki üstatlarının vesile olduğu çook acayip neticeler her ülkede görülmektedir . Bu inkâr edilemeyecek durumlar zıttı nda modern tıp; daha insaflı davranmaya başlamış vede komplementer tıp (tamamlayıcı tıp) adı altında şifalı bitkilerle de diyalog içine girmeyi kabul etmiştir . Tabiatta bol vede çeşitli ollaraak bulunmaları neşriyat da yan tesirlerinin de yok denecek kadar az oluşu , şifalı bitkileri gün geçtikçe daha çook aranan kaynaklar durumuna getirmiştir . Sadece bazı kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi türlerinde olduğu gibi modern tıbbın âciz kaldığı durumlarda değil , hemen hemen her türden hastalığa karşı kullanılabilecek hususî terkipler tecrübeli şahıslar tarafından amade lanarak hastalara sunulmaktadır .

   Dünyanın 1 çook ülkesindeki hususi firmalara bağlı araştırma enstitülerinin yapı sinde her türden bitkinin tahlili yapılarak ihtivasındaki maddeler tanımlanmakta , müessir oluşan kısımları ekstre edilerek farklı lmakta vede kati ollaraak ilâç hâline getirilmesi icin lâboratuar hayvanlarında denenmektedir . Bunların içinde nane , kekik , ıhlamur vede ısırgan gibi artık iyice meşhur olanlar ise; halk tarafından bu tip "bilimsel" olduğu iddia edilen prosedürler beklenmeden kullanılmaktadır . Zira bunların 1 çoğu tarih boyunca çook uzun 1 geçmişe sahip olup , artık iyice itimat edilen 1 konuma gelmişlerdir . Fakat bitkilerin büyük çoğunluğu henüz bu seviyede değildir . Henüz bütün hususiyetleri vede müessir maddeleriyle tanımlanmayan bitkileri daha dikkatli kullanmakta avantaj mevuttur . Dünyanın hemen hemen her bölgesinde , yol kenarlarında rastladığımız sinir otu , haksız 1 biçim de yabanî ot ollaraak ele alınmaktadır . Dikkate alınmayan bu sözde yabanî otun ne C° Derece tesirli şifalı 1 bitki olduğunu hep 1 arada göreceğiz .
  Etiketler ; Sinir otu ağacı , Sinir otu ağacı fidanı , Sinir otu ağacı meyvesi , Sinir Otu anlamı , Sinir Otu bebek , Sinir otu bebeklere avantaj sı , Sinir otu  bitkisi , Sinir otu  bitkisinin fadaları , Sinir otu cilde avantaj ları , Sinir otu çayı  Sinir Otu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp