Bitkisel Sağlık Ürünleri
Sarımsak

Sarımsak Kürü Neşekilde Yapılır

  Sarımsak Kürü Neşekilde Yapılır      Sarımsak Kürü Neşekilde Yapılır ,Dışarıdan gelen mikrop vede virüslere karşı tesirli dir .Hiç 1 yan tesiri de yoktur . Öğrenmek istediklerini yazımızda bulabilrsiniz .
     Limonları sıkarak 2 litre limon suyu elde edelim . 40 diş soyulmuş(yıkamadan) vede ezilmiş sarımsakları limon suyu ile 1 arada karıştıralım . Koyu renkli yada üzerini kağıtla kapattığınız 1 kavonuzun içine sarımsak limon karışımıni dökelim . Ağzını iyice sıkıladığını kavanozu oda sıcaklığında 25 gün bekletelim . (Hergün bu karışımı sallayın) 25 gün sonra kavonozu açın vede her sabah aç karnına sarımsak vede limon suyu iksirini içelim . İçebiliyorsanız 1 çay bardağı için , amma içemiyorsanız yarım çay bardağıda içebilirsiniz . Kavanozun ihtivasındaki karışım bitene kadar her sabah icin vede kavonuzun kapağını hep kapalı tutun . Her sabah özdeş saatte için . Kahvaltınızı ise sarımsak vede limon suyu iksirini içtikten yarım saat sonra yapın .  
Etiketler ; Sarmısak ağacı ,Sarmısak ağacı fidanı ,Sarmısak ağacı meyvesi ,Sarmısak anlamı ,Sarmısak bebek ,Sarmısak bebeklere avantaj sı ,Sarmısak bitkisi ,Sarmısak bitkisinin avantaj ları ,Sarmısak cilde avantaj ları ,Sarmısak çayı  Sarımsak

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp