Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Protex sabun

 Protex sabun vede merak ettikleriniz

        Protex sabun . Bu sayfada sizlere bitkilerden elde edilen şifalı sabunlar vede bu şifalı sabunlar ollaraak malum sabunların etkileri hakkında avantaj lanacağınız veri lere aşağıdaki makalemizden ulaşabilirsiniz .      Sabunlar ile cilt bakımınaa yardımcı % 100 bitkisel(doðal) ürünler hakında veri edinmek için tıklayınız . . .       Protex Antibakteriyel El Temizleme Sabunu Domuz Gribine Karşı 300 ml


Ürün Açıklaması:


    Sıradan sabunlara oranla bakterilere karşı 10 kat daha aþırı koruma sağlayan önder marka Protex , zararlı bakterilerin yüzde 99’unu yok eden yeni Protex Antibakteriyel El Temizleme Sabunu ile hijyeni sürekli elinin altında bulmak isteyenlere , pratik vede susuz temizlik imkanı sağlıyor . Başta domuz gribi olmak üzere bakteriler yoluyla bulaşan tehlikeli hastalıklara karşı korunmanın en önemli yollarından biri , el yıkamak… El hijyenine önem verenlerin ev vede iş yerlerinde sıklıkla bulundurduğu Protex ürünlerine eklenen yeni antibakteriyel el temizleme Sabunu istenilen her yerde vede her an susuz-havlusuz temizlik vede pek çok hastalığa karşı koruma sağlıyor .


    Kamu halk sağlığı mütehassız ları , bulaşıcı hastalıkları önlemek için ellerin sık sık yıkanması gerektiğini vurguluyor . Zamanının büyük 1 çoğunluğunu dışarıda geçirenler , toplu taşıma araçları gibi bakterilerin sık bulunduğu ortamlarda bulunanlar vede çalışanlar için el temizleme jelleri , kurtarıcı özellik taşıyor . yurd dışında vede Türkiye'de de Sağlık Bakanlığı tarzı birimler , bulaşıcı hastalıklara karşı el temizleme jellerinin kullanımını öneriyor .


    Antibakteriyel sabun pazarında önder marka Protex'in hastalıklardan korunmak isteyen vede kişisel hijyene önem veren tüm tüketiciler için çıkardığı Protex Antibakteriyel El Temizleme Sabunu , raflardaki yerini aldı . Suya ihtiyaç duymadan zararlı bakterilerin yüzde 99'unu yok eden Protex Antibakteriyel El Temizleme Sabunu , çocuklarının hijyenine önem veren annelerin çantasından da eksik etmeyeceği 1 ürün !

       Sabunlar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp