Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Saç Rengini Açmak

    Papatyanın avantaj ları ile alakalı doğal öneriler vede veri leri aşağıdaki makalemizde açıklayıcı ollaraak bulabilir ve/veya dahası için altta bulunan linke tıklayabilirsiniz . . .     Papatya suyuyla saç rengi nasıl açılır ?

Saç rengini açmak için papatya suyu yöntemi . Saç rengini açmak için papatya kullanabilirsiniz . Papatya suyuyla elde edilen görüntü hem son C° Derece doğal 1 görüntü verir hem de aynı işlevi gören diğer kozmetik ürünlere Bakı(nazar) an çok ekonomik . Saçlarınız için lüzumlu oluþan papatyaları ise eczane yada kozmetik ürünleri satılan yerlerden alabileceğiniz gibi aktarlarda da bulabilirsiniz . Bu doğal yöntemi ise saç renkleri koyu sarı ile orta kumral arasında oluþan kadınlar tercih etmekte vede güneşin tesiri yle 1 arada saçlarını sarartmaktadırlar .

Kurutulmuş ollaraak paket halinde satılan papatyaların suyunu hazırlamak oldukça zor olmayan vede paketin üzerinde yazılı halde bulunmaktadır . Papatyalar daha çok 1 litrelik suyla karıştırılarak hazır hale getirilmektedirler .


Papatya suyu nasıl hazırlanır ?


1 litrelik suyun içine papatyaları koyup iyce kaynattıktan sonra soğumasını bekleyin . Soğuduktan sonra karışımı 1 süzgeçten geçirin vede suyu 1 şişede muhafaza edin . Saçlarınıza her gün yada 2- 3 günde 1 bu suyu uygulayın vede saçlarınızı tarayın . Sonra güneşte durup güneşin saçlarınıza iyice işlemesini sağlayın amma cildinize güneşin zararlı ışıklarından korunmak için de güneş kremi sürmeyi unutmayın . Bu uygulamayı yaptıktan birkaç sefer sonra saçınızda değişme olduğunun farkına varacaksınız .

Ama şu dip notu da yazmakta avantaj görüyoruz ki , o da saçlarınız çok koyu renkliyse vede saçlarınızın sapsarı olmasını diliyorsanız bilin ki papatya suyu 1 saç açıcı kadar tesirli değildir vede çok koyu renkteki saçların sapsarı olmasını sağlayamaz; amma saçınızın sahip olduğu tondan 2- 3 ton daha açılmasını sağlar vede saçlarınıza 1 parlaklık kazandırır .      Etiketler : papatya , papatya çiçeği , papatya hakkında veri , papatya saç açma , papatya suyu , papatya suyu saç rengini açar mı , papatya çiçekleri , papatya saç rengini açar mı , saç rengi açıcı , saç açıcı , saç rengi açıcı papatya , papatya nedir , saç sarartma papatya , doğal saç açıcı , papatya suyu saçı açarmı , papatyanın avantaj ları , papatya nelere iyi gelir , papatya vede avantaj ları , papatya nerelerde kullanlılır , stres , eczanede satılan saç açıcılar , papatya suyu saçı ne kadar açar , papatya suyu saç rengini , limon vede papatya suyu , papatya yağı , papatya çayı , papatya suyu saçları ne kadar sarartır , papatya saçı cok açarmı , papatya sacı cok açarmı , papatya ile saç sarartma , doğal saç açıcılar , papatya sacin rengini acar , papatyayla saç sarartma , hangi papatya saç rengini açar , papatya suyu ile saç sarartma , papatya suyu saçı kaç ton açar , papatya suyu saçın rengini açar mı , papatya saç rengini açarmı , papatya saç rengi , papatya çayının avantaj ları , papatya falı , doğal sarı saç rengi , papatyayla saç nasil sarartilir , papatya tohumu , papatya avantaj ları , papatya maskesi , papatya veri , papatya kremi , papatya vede gül , papatya mevsimi , al papatya anlamı , Saç rengini açmak , papatya otunun avantaj ları , palette papatya , papatya sabununun avantaj ları , papatya kurutmak , papatya otunun avantaj ları , papatya otu , çayır papatyası , papatya saç , papatya maskeleriPapatya

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp