Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Nar Çekirdeği Kürü Nasıl Yapılır


     Nar çekirdeği kürü nasıl yapılır; prostat vede meme kanser yani kontrolsüz hücre büyümesi inde de tesirli olduğu düşünülmektedir . Detaylı veri ler yazımızda yer alamktadır .   
NAR ÇEKİRDEĞİ KÜRÜ NASIL YAPILIR :

Bu yağ sadece cilde ihtiyaç maddelerini takviye etmekle kalmıyor , yenileme özelliği de bulunuyor . Ancak bu etken in olabilmesi için yağın , yüzde yüz doğal ortamda üretilmiş meyveden elde edilmesi vede soğuk sıkma yöntemiyle üretilmesi gerekiyor . Nar çekirdeği yağı kırışıklıkların giderilmesinde de eşsiz 1 doğal reçete . . .Bu yağ , cilt dokusunun daha pırıltılı vede elastiki görünmesini sağlıyor . Cildin kaybettiği kolajeni vede cilde lüzumlu oluþan gereç leri kazandırıyor .

GÜZELLİĞİN SIRRI NAR ÇEKİRDEĞİNDE GİZLİ

Nar yağı , yaşlanmayı önleyici vede aksi ne çevirici özelliklerinden dolayı önemli 1 doğal yağ haline geldi . Kadınlar arasında da popüler olmaya başladı . Orta yaşlar için yaşlanmayı önleyici özelliklere sahip yağ , genç ciltlerde de işe yarıyor . Onlara daha canlı vede parlak 1 görünüm veriyor , çizgileri mani liyor .

NAR ÇEKİRDEĞİ KÜRÜ NASIL UYGULANIR ?
Yorgun vede yaşlı 1 görünümü ortadan kaldıran bu kürde , nar çekirdeği yağını 1 pamuğa sıkarak cildinize uyguluyorsunuz . Sonra parmaklarınızla hafif hafif masaj yaparak gözaltı hariç , tüm yüze vede boyuna yediriyorsunuz .


Etiketler : nar çekirdeği kürü nasıl yapılır , nar çekirdeği bitkisi , nar çekirdeği çeşitleri , nar çekirdeği ekstraktı , nar çekirdeği etkileri , nar çekirdeği çiçeği , nar çekirdeği hakkında veri , nar çekirdeği hapı , nar çekirdeği jeli , nar çekirdeği kapsülü , nar çekirdeği kremi , nar çekirdeği jeli , nar çekirdeği lifi , nar çekirdeği macunu , nar çekirdeği sirkesi , nar çekirdeği tableti , nar çekirdeği tohumu , nar çekirdeği yağıNar Çekirdeği

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp