Bitkisel Sağlık Ürünleri
Kırkkilit Otu

Kırkkilit Otu Zayıflamak İçin Neşekilde Kullanılır     Kırkkilit Otu Zayıflamak İçin Neşekilde Kullanılır , zayıflamaya yardımcı oaln bitkilerden biridir . Bu bitkinin çayını içerek bu konuda size yardımcı olunabilir . Bu konu hakkındaki teferruat ları yazımızda bulabilirsiniz .


     Saç dökülmesinin stresten tutun , çinko eksikliğinden , silisyuma kadar , toksin Agu(zehir) almaktan tutun , karaciğere kadar pek çook sebebi mevuttur . Bir insana en çook oksijen lazım . Ondan sonra silisyum lazım . Silisyum deniz kumunda bol miktarda var . Biz aslında senede on gün gidip o kuma sabah akşam yatsak şifa bulacağız .

    Silisyum , saç , tırnak , Eklem(joint) ler , yumuşak doku vede cilt icin çook avantaj lı 1 maddedir . Bir kadın sabah kalktığında yorgun ise , halsiz ise , her tarafı ağrıyor ise , bu halde silisyum eksikliği meydana gelebilir . Bu gibi durumlarda kırkkilit otunun avantaj ları 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı kırkkilit otu 5 dakika fokur fokur kaynatılacak . mümkünse şekersiz içilecek . Normalde ağrı çeken , saçı dökülen , Eklem(joint) Meselesi olanlar her ne olursa olsun , kırkkilit otu çayını içsin .

    Funda yaprağı zayıflamak icin hususiyetle funda yaprağını tavsiye yorum . Kilo veremiyorum diyenler bölgesel yağlanmam mevcut diyenler , bel basen bölgemde aşırı yağ mevcut diyenlere bilhassa funda yaprağı çayı tavsiye yorum . 1 tatlı kaşığı funda yaprağı 1 bardak kaynamış suyun içine atılarak demlenecek 5 dakika sonra içilecek .

    Kulak çınlaması icin ginko biloba , üzüm çekirdeği ekstresi gibi maddeler kullanılarak Tedavi(iyileştirme) edilebilir . Ayrıca 1 çay kaşığı zencefili sabah akşam bala karıştırarak 1 tatlı kaşığı yiyebilirler . Bunun dışında ginko biloba’yı çay ollaraak tüketebilirler . Bir su bardağı sıcak suda 10 dakika demleyip sabah akşam içilecek .

    Damar tıkanıklığı vede damar Rahatsızlık ları icin üzüm çekirdeği çook avantaj lıdır . En başta damar Rahatsızlık ları olmak üzere , varis , Varikosel(varicoselle) , basur , farketmez . Bu gibi pek çook sorunda kara üzüm çekirdeği Yapabilenler kuru kara üzümü çekirdeği ile 1 arada çiğneyerek tüketebilirler .Kırkkilit otu at kuyruğu otu ollaraak ta bilinir . Kırsal kesimde yaşamış insanlar kırkkilit otunu iyi bilmektedirler . çamurlu ,sulu vede temiz oluşan topraklarda kırkkilit otu yetişebilir .Kırkkilit hakkında başkaca veri ollaraak sulak alanlarda yetişen gövdesi büyük olanlar banyolarda başkaca gaye larla kullanılırken orman kenarları gibi bölgelerde yetişen kırkkilit bitkisi ise şifa gayesi yla kullanılabilinmektedir .


Etiketler; Kırkkilit Otu anlamı , Kırkkilit Otu bebeklere avantaj sı , Kırkkilit Otu bitkisi , Kırkkilit Otu bitkisinin avantaj ları , Kırkkilit Otu cilde avantaj ları , Kırkkilit Otu çeşitleri , Kırkkilit Otu etkileri , Kırkkilit Otu etkileri , Kırkkilit Otu avantaj ları vede zararları , Kırkkilit Otu avantaj ları marankiKırkkilit Otu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp