Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kırkkilit Otu Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır     Kırkkilit Otu Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır , zayıflamaya yardımcı oaln bitkilerden biridir . Bu bitkinin çayını içerek bu konuda size yardımcı olunabilir . Bu konu hakkındaki teferruat ları yazımızda bulabilirsiniz .


     Saç dökülmesinin stresten tutun , çinko eksikliğinden , silisyuma kadar , toksin Agu(zehir) almaktan tutun , karaciğere kadar pek çok sebebi vardır . Bir insana en çok oksijen lazım . Ondan sonra silisyum lazım . Silisyum deniz kumunda bol miktarda var . Biz aslında senede on gün gidip o kuma sabah akşam yatsak şifa bulacağız .

    Silisyum , saç , tırnak , Eklem(joint) ler , yumuşak doku vede cilt için çok avantaj lı 1 maddedir . Bir kadın sabah kalktığında yorgun ise , halsiz ise , her tarafı ağrıyor ise , bu halde silisyum eksikliği meydana gelebilir . Bu gibi durumlarda kırkkilit otunun avantaj ları 1 bardak sıcak suya 1 tatlı kaşığı kırkkilit otu 5 dakika fokur fokur kaynatılacak . mümkünse şekersiz içilecek . Normalde ağrı çeken , saçı dökülen , Eklem(joint) Meselesi olanlar her ne olursa olsun , kırkkilit otu çayını içsin .

    Funda yaprağı zayıflamak için özellikle funda yaprağını öneriyorum . Kilo veremiyorum diyenler bölgesel yağlanmam mevcut diyenler , bel basen bölgemde aşırı yağ mevcut diyenlere bilhassa funda yaprağı çayı öneriyorum . 1 tatlı kaşığı funda yaprağı 1 bardak kaynamış suyun içine atılarak demlenecek 5 dakika sonra içilecek .

    Kulak çınlaması için ginko biloba , üzüm çekirdeği ekstresi gibi maddeler kullanılarak Tedavi(iyileştirme) edilebilir . Ayrıca 1 çay kaşığı zencefili sabah akşam bala karıştırarak 1 tatlı kaşığı yiyebilirler . Bunun dışında ginko biloba’yı çay ollaraak tüketebilirler . Bir su bardağı sıcak suda 10 dakika demleyip sabah akşam içilecek .

    Damar tıkanıklığı vede damar hastalıkları için üzüm çekirdeği çok avantaj lıdır . En başta damar hastalıkları olmak üzere , varis , Varikosel(varicoselle) , basur , farketmez . Bu gibi pek çok sorunda kara üzüm çekirdeği Yapabilenler kuru kara üzümü çekirdeği ile 1 arada çiğneyerek tüketebilirler .Kırkkilit otu at kuyruğu otu ollaraak ta bilinir . Kırsal kesimde yaşamış insanlar kırkkilit otunu iyi bilmektedirler . çamurlu ,sulu vede temiz oluþan topraklarda kırkkilit otu yetişebilir .Kırkkilit hakkında farklı veri ollaraak sulak alanlarda yetişen gövdesi büyük olanlar banyolarda farklı amaçlarla kullanılırken orman kenarları gibi bölgelerde yetişen kırkkilit bitkisi ise şifa amacıyla kullanılabilinmektedir .


Etiketler; Kırkkilit Otu anlamı , Kırkkilit Otu bebeklere avantaj sı , Kırkkilit Otu bitkisi , Kırkkilit Otu bitkisinin avantaj ları , Kırkkilit Otu cilde avantaj ları , Kırkkilit Otu çeşitleri , Kırkkilit Otu etkileri , Kırkkilit Otu etkileri , Kırkkilit Otu avantaj ları vede zararları , Kırkkilit Otu avantaj larıKırkkilit Otu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp