Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kuşburnu Çayının Hazırlanışı İbrahim Saraçoğlu


      Kuşburnu çayının hazırlanışı İbrahim Saraçoğlu; kabızlık vede hafif safrakesesi , böbrek vede mesane rahatsızlıklarında rahatlıklar sağlayabilir . Detaylı veri ler yazımızda yer almaktadır .   


 KUŞBURNU ÇAYININ HAZIRLANIŞI İBRAHİM SARAÇOĞLU:

Kuşburnu , küçük kırmızı vede tüylü yuvarlak(oval) lardır ama , avantaj sı o kadar çok ki… Başta soğuk algınlığı olmak üzere , pek çok derde çözümyolu oluþan kuşburnu , en çok marmelat vede çay şeklinde tüketilir bu yazımızda kuşburnu çayının nasıl yapıldığını vede avantaj larını anlatmak istiyoruz .

KUŞBURNU ÇAYININ YAPILIŞI :

* 1 su bardağı kaynamış suya , 1 tatlı kaşığı , ince kıyılmış kuşburnu kabuğu eklenerek , 15 dk demlenir Süzüldükten sonra , günde 3 bardak içilebilir Her seferinde , taze ollaraak hazırlamak gereklidir .


Etiketler : kuşburnu çayının hazırlanışı ibrahim saraçoğlu , kuşburnu anlamı , kuşburnu bebek , kuşburnu bitkisi , kuşburnu çayı , kuşburnu çiçeği , kuşburnu ekimi , kuşburnu etkileri , kuşburnu avantaj ları , kuşburnu avantaj ları , kuşburnu gargarası , kuşburnu hapı , kuşburnu hapları , kuşburnu hazırlanışı , kuşburnu jeli , kuşburnu kapsülKuşburnu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp