Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Kudret Narı Otu Ne İşe Avantaj

Kudret Narı Otu Ne İşe Avantaj     Kudret Narı Otu Ne İşe Avantaj . Kudret Narı Otu Dahili Ve Harici Olarak Kullanılır . Harici Olarak Yanıklar , Kesikler Ve Yaralar İçin Kullanılıyor . Ayrıca Kadınların Rahim(vajina) Yaraları İçin De Kullandığı Zeytinyağında Bekletilmiş Kudret Narı , Açık Yaralar İçin İse En Çabuk İyileştirici Olarak Biliniyor .

% 100 Bitkisel(doðal) Kudret Narı Kapsülü Ürünümüzü İncelemek İçin Tıklayınız . . Kudret Narı Otu Ne İşe Avantaj :


Kudret narı otu meyvesinin vede yapraklarının avantaj ları Umumi ollaraak şöyledir .
- Diabet(þeker hastalıðı) ,
- Gastrointestinal mesele eler ,
- Solucanlar ,
- Başağrısı ,
- Bazı cilt sorunları ,
- Viral enfeksiyonlara karşı vede kadınlarda regl dönemini kolaylaştırmaya yardımcı ollaraak kullanılmıştır .

Kolit(kalın baðırsak ltihabı) - Ülser - 12 parmak - Gastrit(gastritis) , Asit fazlası gibi mide-barsak sistemine bağlı tüm hastalıkları kalıcı vede kati Tedavi(iyileştirme) eder , Karaciğeri destekler , Eczama(egzama) vede sedefe avantaj verir ,Yara vede Enfeksiyon ları giderir ,Barsak tembelliğini giderir , Hücre yeniler , Rahim(uterus) yaralarına avantaj verir ,Yanık vede yaralara lapası vurulur . Aynı zamanda yüksek oranda E vitamini vede kaliteli protein içerir .


Etiketler: kudret narı otu ne işe avantaj , kudret narı agacı , kudret narı çayı , kudret narı kullanını , kudret narı kürü , kudret narı macunu , kudret narı yağı , kudret narı kapsülü , kudret narı tohumu , kudret narı sirkesi , kudret narı tozu , kudret narı çiçeği , kudret narı hakkında veri , kudret narı bitkisi , kudret narı avantaj larıKudret Narı

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp