Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Keçi Boynuzu Gebelikte


     Keçi boynuzu hamilelikte ; Bu hem çok kuruduğu vede meyvesinden çıktıktan sonra son vede sabit ağırlığını aldığı için , hem de içine su alma olasılığı çok az vede çok uzun zamana bağlı olduğu içindir . Detaylı veri ler yazımızda yer almaktadır .

KEÇİ BOYNUZU GEBELİKTE :

Hamilelikte yaşanan kansızlık için keçiboynuzu yada keçiboynuzu pekmezi yenebilir .

Pekmezin çok iyi kaynak olduğu Gıda öğelerinden biri de kromdur . Dokuların krom içeriği gebe likte , malnütrisyonda vede yaşla büyük ölçüde azalmaktadır . Krom , glikoz toleransa faktörünün yapısında bulunur vede insülin kullanımı ile glikoz metabolizmasını etkiler . Rafinasyon işlemi neticesinde gıdalardaki krom miktarının büyük ölçüde azaldığı göz önüne alınırsa keçiboynuzu pekmezdeki kromun önemi daha da bariz leşmektedir .


Etiketler : keçi boynuzu ağacı , keçi boynuzu anlamı , keçi boynuzu bitkisi , keçi boynuzu avantaj ları , keçi boynuzu fiyatı , keçi boynuzu çayı , keçi boynuzu etkileri , keçi boynuzu fiyatı , keçi boynuzu kapsül , keçi boynuzu reçinesi , keçi boynuzu hapı , keçi boynuzu kökü , keçi boynuzu kremi , keçi boynuzu kullananlar , keçi boynuzu yağıKeçi Boynuzu

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp