Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   
Siberian GinsengSibirya Ginsengi , Böğürtlen Özleriyle Üretilmiş Bağışıklık Sistemi Desteği , Strese Karşı Dayanıklılığı Artırır ,Tansiyonu Dengeler , Doğal efor Gibi Daha Birçok Avantaj ı Vardır .

Siberian Ginseng


(Siberian Ginseng) Sibirya Ginseng'i , 1 botanik şifa ürünü ollaraak Umumi kullanıma 20 . yüzyılda girmiştir . Eski Sovyetler Birliği'nin Kuzey(þimal) bölgelerinde bu bitkinin kökleri , piyasada daha pahalı oluþan Doğu Ginsengini ikame edici 1 ürün ollaraak rağbet görmüştür . Dünyanın değişik coğrafyalarında adaptojenik ürün ollaraak kullanılan diğer çeşitli  " ginseng " türleri de bulunmaktadır .

Sibirya ginseng ilk ollaraak sibirya'da keşfedildiğinde sporculara destek amacı ile 1 doping ürünü ollaraak kullanılmıştır . Daha sonra vücut direncini arttırıcı , vücuda zindelik kazandırıcı şifa ürünü ollaraak yer verilmiştir .

Klinik çalışmalar vede hazırlanan tezler ginseng içerisinde bulunan ginsenosidlerin avantaj larına değinmişlerdir . Bir triterpenoid saponin grubu oluþan ginsenosidler hormonu etkilediği bu hormonun beyin hücrelerine doğrudan bağlanma kabiliyetinin bulunduğunu vede vücudun pek çok

davranış tarzını etkileyebildiğini raporlarında belirtmişlerdir . Bu davranış tarzları arasında motivasyon , canlılık , performans vede cinsel isteği artırma sayılabilir . Sporcular için natural 1 doping kaynağı ollaraak görülen ginseng atletik performansı güçlendirmeye yardımcı olur .Ayrıca kan şekerini düşürdüü rapor edilmiştir .
 


Etiketler: siberian ginseng , ginseng american ,ginseng korean , cinsel , cinsellik , cinsek istek , şifalı bitkiler , bitkiler , cinsel hastalıklar , cinsel soğukluk , cinsel rahatsızlıklar , cinsel güç , cinsel ürünler , erken boşalmanın sebep leri , geciktirme teknikleri ,erken boşalmayı önleyen ilaçlar .

 
Ginseng Bitkisi

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp