Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Civan Perçemi Nasıl İçilir

Civan Perçemi Nasıl İçilir


       Civan Perçemi Nasıl İçilir . Civan Perçemi Bayanların Sancılı Ve Depresif Gecen Regl Dönemlerinde , Menopoz Öncesi Ve Sonrası Çekilen Rahatsızlıklarda Çok tesirli dir . Çay Şeklinde Demlenerek İçilir .


Civan Perçemi Nasıl İçilir

Bir dolu tatlı kasığı civanperçemi ¼ litre kaynar suya ilave edilerek 3 k . demlenir , sonra süzülerek , sıcak ollaraak yudum yudum içilir . Oldukça acı oluþan bu çayı içerken , şeker , tatlandırıcı gibi ilaveler yapmamak gerekir . Bitki çaylarına eklenen bu ilaveler , bitkilerin içindeki kimyasal maddelerle reaksiyon verebilirler . Maksimum avantaj sağlamak için bunlara dikkat etmek gereklidir . Bizim bayanlara tavsiyemiz , hiç olmazsa yılda 2 kez birer haftalık kür ollaraak bu bitkiyi tüketmeleridir .

Bir aromatik çaya : 1 çay kaşığı kurutulmuş otu 1 fincan kaynamış suya ekleyin , tadını tatlılaştırmak için 10 dakika demlemeye bırakın . Yatma vaktinde alınız . Kandil çiçeği , bindir yaprak otu adlarıyla da tanınan civanperçemi bitkisi , özellikle kadınlar için vazgeçilmez 1 yardımcıdır .Etiketler: civan perçemi , civan perçemi ağacı , civan perçemi çayı , civan perçemi kullanımı , civan perçemi kürü , civan perçemi macunu , civan perçemi yağı , civan perçemi kapsülü , civan perçemi tohumu , civan perçemi sirkesi , civan perçemi tozu , civan perçemi çiçeği , civan perçemi hakkında veri , civan perçemi bitkisi , civan perçemi avantaj larıCivan Perçemi

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp