Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Civan Perçemi Kürü Nasıl Yapılır

Civan Perçemi Kürü Nasıl Yapılır


       Civan Perçemi Kürü Nasıl Yapılır . Menopoz Öncesinde Başlayan Terleme , İç Sıkıntısı , Depresif Halleri , Menopoz Döneminde Daha Da Şiddetlenen Sıkıntı Verici Durumları Tölare Etmek İçin Kullanılacak En tesirli Bitkilerden Birisi De Civan Perçemidir .


Civan Perçemi Kürü Nasıl Yapılır

Kür 1: Hepatit(hepatitis) B(hepatitis-B) hastaları için

Bir tatlı kaşığı (yaklaşık 2 gram) civanperçemi , 1 su bardağı suda ağzı kapalı vede kısık ateşte dört dakika kaynatılır . Soğuduktan sonra süzülür . Bir hafta boyunca her gün akşam yemeklerinden en erken 2 saat sonra 1 su bardağı içilir . Bir hafta ara verilir . Toplam dört hafta uygulanır vede her haftanın netiticesinde 1 hafta ara verilir . Dördüncü haftadan sonra 1 ay ara verilir vede aynı kür aynı şekilde 1 kez daha uygulanır vede sonlandırılır . İleriki tarihlerde vakit zaman uygulanır .
 
Kür 2: Bayanların sancılı geçen regl dönemlerine karşı

Regl döneminin başlamasına üç gün kala uygulamaya başlanır vede bitimine kadar Daimi edilir . Bir tatlı kaşığı civanperçemi (yaklaşık 2 gram) bir su bardağı kaynamakta oluþan suyun içine atılır . Ağzı kapalı ollaraak kısık ateşte üç dakika demlenir . Soğuduktan sonra süzülür . Regl döneminin başlamasına üç gün kala hergün sabah vede akşam 1 su bardağı içilir . Hergün taze ollaraak hazırlanır . Reglinin bitimine kadar Daimi edilir . Bu kür her regl döneminde uygulanır .Etiketler: civan perçemi , civan perçemi ağacı , civan perçemi çayı , civan perçemi kullanımı , civan perçemi kürü , civan perçemi macunu , civan perçemi yağı , civan perçemi kapsülü , civan perçemi tohumu , civan perçemi sirkesi , civan perçemi tozu , civan perçemi çiçeği , civan perçemi hakkında veri , civan perçemi bitkisi , civan perçemi avantaj larıCivan Perçemi

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp