Bitkisel Sağlık Ürünleri
                   

Saç Dökülmesi İçin Şampuanlar

 

Saç Dökülmesi İçin Şampuanlar hakkında öncelikle bilinmesi gerekenler;

  Saç dökülmesinde tesirli oluþan bitkisel(doðal) şampuanlar hakkında veri ler . . .Kimyasal şampuanlara Bakı(nazar) an bitkisel şampuanların saçta ne gibi avantaj ları vardır vede saç dökülmesine iyi gelen bitkisel(doðal) yağlar vede bitkisel(doðal) kürler hakkında tüm merak ettikleriniz vede konuyla alakalı teferruat lı veri ler bu yazımızda yer almaktadır . . .      Bu sayfamızda bitkilerden elde edilen saç dökülmesini önleyen vede düzenli kullanımda saç sıklaştıran hücreleri canlandıran şifalı şampuanlar hakkında merak ettiğiniz tüm veri ler vede saça avantaj lı yağlar yer almaktadır . . .   
 

Saç dökülmesini önleyen vede saç hücrelerinin canlanmasına yardımcı oluþan % 100 Bitkisel(doðal) Şampuanlarımızı görmek için tıklayınız . . .     Şampuanın köpürme miktarı içinde kullanılan köpürtücü maddelere vede kullanılan suyun sıcaklığına bağlıdır .Ayrıca saç ne kadar kirliyse ,şampuan o kadar az köpürür .Su ne kadar sert vede kireçliyse ,o kadar aþırı şampuan kullanmak gereklidir .Köpürme ,şampuanın çok aþırı temizlediği anlamına gelmez .Ayrıca şampuan işlemini uyguladıktan sonra ,saçın çok iyi durulanması gereklidir .Krem işlemini uygularken ,kullandığımız saç kremi herhangi 1 bakım özelliği taşımıyorsa saç derisine temas etmeyecek şekilde sadece uç kısımlara uygulanabilir .  

SABUNUN SAÇLAR ÜZERİNDEKİ ETKİSİ

Saçı yıkarken katiyetle sabun kullanılmamalıdır .Çünkü sabun saç tellerinin kurumasına vede üstündeki küçük canlı hücrelerin ayrılmasına sebep olur .Saç derisinin asit seviyesi ciltten daha aþırı asit içerir .Bu sebep le bazik özellikli sabun saç için katiyetle tavsiye edilmez .
 Bitkisel Şampuanlar

Bu Kategorideki Diğer YazılarSağlık ve Tıp Sağlık ve Tıp